dom na sprzedaż
25 mar 2026

Dom na pięknej działce w Lipie Miklas gm. Lipsko.

woj. Mazowieckie pow. lipski gm. lipski
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 25 marzec 2026 12:20
345 000 zł 87 m2
345 000 zł 87 m2 3 966 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 87 m2
Cena za metr 3 966 zł/m2
ID oferty K37497996

Opis

Dom wykonany z drewna o pow. użytkowej 87,5 m2 z dwoma tarasami na ogrodzonej pięknej zadbanej działce o pow. 1643 m 2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Krępianka (idealnie nadająca się do odpoczynku) w Lipie Miklas gm. Lipsko woj. mazowieckie (blisko Wisły).

Dom:
-powierzchnia użytkowa 87,5 m kw.
-na działce w kształcie prostokąta o
powierzchni 1643 m kw.

Informacje dodatkowe:
- dom drewniany wolnostojący wybudowany w 2004 r. na pięknej gustownie zaprojektowanej i obsadzonej drzewami, krzewami ozdobnymi i owocowymi, kwiatami działce bezpośrednio przylegającej do małej rzeki Krępianka w m. Lipa Miklas.
-dom parterowy z zamieszkałym poddaszem z możliwością użytkowania całorocznego. Przed wejściem do domu znajduje się duży zadaszony taras o pow. 10,5 m2, Na parterze znajduje się pokój (salon) o pow. 14,5 m2, sypialnia o pow. 7,5 m2, łazienka o pow. 3 m2 oraz kuchnia o pow. 4m2. Na poddaszu znajduje się jedno duże pomieszczenie o pow. 48 m2. W pomieszczeniu tym można ustawić kilka łóżek. Można też podzielić pomieszczenie na kilka mniejszych. Z pomieszczenia na poddaszu wychodzimy na drugi taras o pow. 7.5 m2. Wejście do domu od podwórka poprzedza duży zadaszony taras o pow. 22,5 m2. Miejsce na tarasie idealnie nadaje się do odpoczynku zarówno w słoneczny jak i deszczowy dzień. W domu jest kominek.