dom na sprzedaż
27 lut 2023

Dom Leżajsk

woj. Podkarpackie pow. leżajski gm. leżajski
Dodane 3 lata temu, Poniedziałek, 27 luty 2023 15:30
550 000 zł 210 m2
550 000 zł 210 m2 2 620 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 210 m2
Cena za metr 2 620 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K25651544

Opis

|
dom - Leżajsk

Dom przestronny,rodzinny o łącznej powierzchni 210 m 2.
Usytuowany na ładnej równej działce o powierzchni 15,05 ara w cichej i spokojnej części miasta.
W niedalekiej odległości od centrum miasta.
Nieruchomość gotowa do zamieszkania, ewentualnie według uznania własnej aranżacji.
Dom ogrzewany gazem, możliwość przejścia na ogrzewanie węglowe.
Dom składa się z piętra, parteru, strychu. W bryle budynku mamy garaż.

PARTER składa się z: garażu, kuchni, wc,spiżarni oraz trzech pokoi.
PIĘTRO posiada: kuchnie, spiżarnie, łazienkę (z wanną i prysznicem),dwie sypialnie, jadalnie oraz salon.
Wyjście na balkon z dwóch pomieszczeń ( z salonu i jadalni).
Na strychu mamy sporo przestrzeni do przechowywania rzeczy.

Więcej informacji na temat tej nieruchomości w biurze lub pod nr tel Pokaż numer telefonu
Zapraszam na prezentację!

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszego biura. Jeśli potrzebujesz pomocy lub więcej informacji skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą wybrać ofertę odpowiadającą wszystkim Twoim oczekiwaniom, a także z przyjemnością zaprezentują nieruchomość. Zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami związanymi z transakcją. Jeśli potrzebujesz dodatkowego finansowania, pomożemy uzyskać kredyt . Zadbamy również o bezpieczeństwo Twojej nieruchomości dobierając odpowiednie ubezpieczenie.

|
Biuro Nieruchomości Aspect Rzeszów
Monika Danak
tel,Pokaż numer telefonu
email: [email]