dom na sprzedaż
11 kwi 2024

Dom Kraków Podgórze, Bodzów ul. ok. Tynieckiej

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 11 kwiecień 2024 13:40
2 990 000 zł 320 m2
2 990 000 zł 320 m2 9 344 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 320 m2
Cena za metr 9 344 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K36511215

Opis

Leach and Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący (może być dwurodzinny) o pow. całk. ok. 320 m2 (pow. mieszk. ok. 260 m2) położony na niemalże 11-arowej zagospodarowanej działce w przepięknym miejscu w ok. ul. Tynieckiej (Bodzów).

Budowa rozpoczęta w 2010 roku, pozwolenie na użytkowanie w 2013 roku a zamieszkały w 2014 roku. Zbudowany w technologii tradycyjnej, przykryty dachówką. Segmentowa brama garażowa na pilota. Okna PCV w okleinie.

W okolicy same domy jednorodzinne.

Parter:
- hall,
- salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i ogród,
- częściowo niezależna kuchnia ze spiżarką,

- kuchnia,
- łazienka wraz z WC, wanną i prysznicem,
- garderoba.

Na podłogach panele drewniane oraz terakota, schody oraz drzwi wejściowe drewniane.

Ogrzewanie piecem gazowym + kominek.
Ogrzewanie podłogowe w hallu, kuchni, garderobie, łazienkach i toalecie.
Instalacja alarmowa rozprowadzona.

Nieruchomość ogrodzona, zagospodarowana.
Możliwość parkowania jeszcze kilku samochodów na wybrukowanym podjeździe wewnątrz posesji.

Blisko pełna infrastruktura.
Bardzo dobry dojazd do ścisłego centrum.

Leach and Lang zaprasza na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

DODATKOWE INFORMACJE:
Typ zabudowy: wolnostojący
Typ własności: własność