dom na sprzedaż
23 lip 2021

Dom Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Pasternik

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 4 lata temu, Piątek, 23 lipiec 2021 11:40
4 700 000 zł 620 m2
4 700 000 zł 620 m2 7 581 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 620 m2
Cena za metr 7 581 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K18389789

Opis

PONAD 600 m kw na ponad 14 arowej działce.
PARTER : wiatrołap, korytarz, łazienka, spiżarnia , kuchnia, salon, pokój
PIĘTRO :korytarz, 6 pokoi , 2 łazienki, garderoba, pomieszczenie gospodarcze
PODDASZE
pokój, korytarz
PIWNICA
korytarz, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, łazienka, kotłownia,
4 pomieszczenia gospodarcze
Garaż w bryle budynku
Dom położony w odległości 150 metrów
od drogi głównej, w kierunku autostrady. Położony jest 15 minut samochodem
od lotniska w Balicach i 4,5km od Rynku Głównego.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204191
  • Data aktualizacji: 2024-11-20
  • ID ogłoszenia: K18389789
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Domy na sprzedaż Kraków, cena: od 3 995 000 do 5 405 000 zł, powierzchnia: od 527 do 713 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika