• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ciepielowice

(1)
  • Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa
    1 / 13
    Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa

    Ciepielowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń i i...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw
    1 / 5
    Działk Inwest.przyD.K.46Opole-War.Grodżiec przy zjeż, z obw

    Grodziec

    • 950 000 zł cena
    • 9 120 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę inwestycyjną w Grodżcu gmina Ozimek pow. Opole przy D.K. 46 z Opola w kierunku na Warszawę, Częstochowę np: stacja benzynowa, hotel, zajazd, sklep, baza przeła...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Lipowa

    • 174 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 740 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Skorogoszcz

    • 390 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kredyty Król Małgorzata Król
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Osiny

    • 1 050 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MM Nieruchomości Marcin Mikziński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Przecza

    • 200 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 1 516 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Mechnice

    Mechnice

    • 1 100 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY MECHNICE Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 142m2 usytuowany na 12arowej działce. Nieruchomość z 2001roku, dobrze utrzymana, zadbana, nie wymag...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec
    sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec

    Grodziec

    • 210 210 zł cena
    • 6 829 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 6829 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność us...

  • Działka z domem
    1 / 9
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 690 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu. Nie trzeba nic przyłączać z Medii ponieważ wszystko jest, na samej działce lub w granicy. Dom jest niezamieszkały. Cena podana...

  • Nieruchomości na sprzedaż
    1 / 12
    Nieruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Mechnice

    • 600 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom Powierzchnia domu z piwnicom 129 m2 Ładna Działka Okna plastikowe Dom składa się z 4 pokoij kuchni łazienki przedpokój Ogrzewanie piecem na eko groszek Woda miejska...

  • Działka rod 5a
    1 / 5
    Działka rod 5a

    Komprachcice

    • 45 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 5arow ,domek całoroczny, w pełni wyposażony, WC, kuchnia, prysznic ,jadalnia ,salon. Ogrzewanie ,woda, prąd. Zainteresowanych zapraszam na priv odpowiem na wsz...

  • Nieruchomość - Borkowice

    Borkowice

    • 70 800 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o sprzedaży 1/8 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalnoś...

  • Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa
    1 / 2
    Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa

    Skarbiszów

    • 219 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 32 a położoną w miejscowości Skarbiszów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dojazdem drogą asfaltową. Działka jest...

  • Działka z domem
    1 / 8
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam działkę z domem do generalnego remontu. Cena podana jest za działkę (ar) i do uzgodnienia.

  • Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras
    1 / 10
    Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras

    Osiny

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam oferuję posiadłość w Osinach gm. Komprachcice przy głównej drodze idealną do mieszkania i do prowadzenia działalności gospodarczej składa się z dwóch domów połączonych zadasz...

  • Działka inwestycyjna z dużym potencjałem.
    Działka inwestycyjna z dużym potencjałem.

    Skarbiszów

    • 199 999 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna ok. 3500 m² – idealna pod zabudowę mieszkaniową | blisko strefy ekonomicznej Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni ok. 3500 m², stanowiąca doskonałą pr...

  • Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice
    1 / 2
    Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice

    Gościejowice

    • 50 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny...

  • Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek
    1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...