dom na sprzedaż
23 lis 2023

Budynek mieszkalno-usługowy, Lubartów,

Lubartów ul. Listopada
woj. Lubelskie pow. lubartowski gm. lubartowski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 23 listopad 2023 20:20
1 150 000 zł 245 m2
1 150 000 zł 245 m2 4 694 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 245 m2
Cena za metr 4 694 zł/m2
ID oferty K36274597

Opis

Budynek mieszkalno-usługowy, Lubartów,

Budynek:
- 245 metrów powierzchni
- segment skrajny
- rok budowy 2005
- wykończony, zamieszkały
- wykonany z betonu komórkowego
- ocieplenie styropianem przykrytym tynkiem
- dach ocieplony wełną 30 cm
- dach wykonany z dachówki blaszanej
- ogrzewanie miejskie, grzejnikowe
- instalacja solarów słonecznych do grzania wody, w zimie woda również sieci
- stan bardzo dobry

Parter/ część usługowa
- dwa lokale usługowe 45 m2 i 22 m2
- garaż
- łazienka
- pomieszczenie gospodarcze
- klatka schodowa

Pierwsze piętro/ część mieszkalna
- sypialnia 18,5 m2
- pokój 13,5 m2
- pokój 16,5 m2
- salon 26,9 m2
- garderoba 5 m2
- kuchnia 13,5 m2
- łazienka 9 m2

Działka:
- 198 m2
- prostokąt
- prąd, gaz i woda

Lokalizacja:
- Lubartów, Śródmieście

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego. Budynek nadaje się do różnych działalności, zarówno biurowej jak i usługowej. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji i jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających przestrzeni, która spełni różnorodne potrzeby. Część mieszkalna jest w pełni wykończona, w bardzo dobrym stanie i jest gotowa do zamieszkania. Na parterze budynku mieszczą się dwa lokale usługowe 45 m2 i 22 m2.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia budynku. Jest to wyjątkowa okazja, aby nabyć nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Emil Dąbrowski
tel: 535 11 66 88