• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ryczywół

(1)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ryczywół

    • 309 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 905 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skoki

    • 260 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 400 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Margonin

    • 384 465 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Margonin

    • 383 325 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Margonin

    • 385 605 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 160 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 2 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonowo

    • 235 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 330 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 229 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 226 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 1 350 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI SZUMOWSCY S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 370 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 442 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI SZUMOWSCY S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wągrowiec

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szamotuły

    • 2 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • !!3 POKOJE DO WPROWADZENIA - WĄGROWIEC!!
    1 / 13
    !!3 POKOJE DO WPROWADZENIA - WĄGROWIEC!!

    Wągrowiec

    • 379 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 438 240 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 826 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie w centrum
    1 / 8
    Nowoczesne mieszkanie w centrum

    Szamotuły

    • 447 414 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 1 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Budzyń

    Budzyń

    • 319 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNE MIESZKANIE W BUDZYNIU NA OSIEDLU SŁONECZNYM Przedmiotem oferty jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,90 m położone na 1 piętrze w bloku miesz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wągrowiec

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!
    1 / 8
    Zamieszkaj już od dziś! Gotowe! Zadzwoń!

    Szamotuły

    • 426 166 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wągrowiec

    • 1 550 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 310 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NIERUCHOMOŚCI SZUMOWSCY S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chodzież

    • 350 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne

    Stawiany

    • 49 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie jest w domu 4 rodzinnym 3 pokojowe i 4 pokój po adaptacji poddasza oraz już zaadoptowana podstawa pod taras 17m/kw działka z ogrodem 513m/kw , 2 garaże do wykończenia ....

  • Mieszkanie Mieścisko
    Mieszkanie Mieścisko

    Mieścisko

    • 205 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W MIEŚCISKU W cenie mieszkania przynależna część budynku gospodarczego. PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z BALKONEM, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE NISKIEGO BLOKU. Lokal stan...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza.
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza.

    Murowana Goślina

    • 1 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 62 m2 w Murowanej Goślinie na osiedlu Zielone Wzgórza. Położone na 3 piętrze budynku z pojedynczymi mieszkaniami na kondygnacji. Mieszkanie skł...

  • Mieszkanie w Baborówko (blisko Szamotuł)
    Mieszkanie w Baborówko (blisko Szamotuł)

    Baborówko

    • 359 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż 3-pokojowe, wyposażone, bez czynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m² z zagospodarowanym poddaszem o powierzchni 32 m² położone w miejscowości Baborówko (gmina...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza
    Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zielone Wzgórza

    Murowana Goślina

    • 515 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 307 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam bezpośrednio mieszkanie na osiedlu Zielone Wzgórza, składające się z salonu z dwoma oknami i oknem balkonowym, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnego WC...