• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Kruszewnia

(1)
  • Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2
    1 / 12
    Mieszkanie dwupoziomowe 117 m2

    Kruszewnia

    • 619 900 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej okolicy Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone w cichej i spokojnej okolicy. To...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Tulce - jak dom, 3 pokoje z ogródkiem, po remoncie
    1 / 14
    Tulce - jak dom, 3 pokoje z ogródkiem, po remoncie

    Tulce

    • 522 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HETMAN Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka właściciela
    1 / 20
    Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka właściciela

    Kleszczewo

    • 486 720 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 20
    Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Kleszczewo

    • 489 606 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Duże trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela!
    1 / 20
    Duże trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela!

    Kleszczewo

    • 481 884 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 8
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 399 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 9
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 325 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 9
    3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 335 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kleszczewo

    • 456 534 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie
    1 / 20
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie

    Kleszczewo

    • 447 930 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kleszczewo

    • 460 728 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2+1 z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie 2+1 z balkonem

    Kleszczewo

    • 466 179 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Квартира 50 м² с участком за 411 тыс. zł!
    1 / 6
    Квартира 50 м² с участком за 411 тыс. zł!

    Kleszczewo

    • 398 555 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 20
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Kleszczewo

    • 462 861 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA OFERTY
    REZERWACJA OFERTY

    Swarzędz

    • 649 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 687 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Swarzędz ul. os. Kościuszkowców

    Swarzędz » os. Kościuszkowców

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA BEZ PROWIZJI - WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA OPŁACA WŁAŚCICIEL Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego położonego na osiedlu Kościuszkowców. Niski bu...

  • Mieszkanie Zalasewo rynek pierwotny ul. Zalasewo

    Zalasewo

    • 483 566 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu doskonałą okazję do zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 60,01 m2 w atrakcyjnej cenie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w Zalasew...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Gwiazdowo rynek pierwotny ul.

    Gwiazdowo

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie prosto od dewelopera - wyjątkowa okazja! Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje.  tel.: +48 [tel]Bez prowizji - brak ukrytych kosztów.Be...

  • 3 pok. Dla rodziny 15 min od Centrum Poznania 4 kwartał 2025

    Zalasewo

    • 471 365 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Robert Szofiński
    Agent nieruchomości