• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Jelenia Góra

(22)
  • Południowe mieszkanie na Zabobrzu III

    Jelenia Góra

    • 296 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż duże, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w bloku w Jeleniej Górze na Zab...

  • Mieszkanie Jelenia Góra

    Jelenia Góra

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 63,57 m, położo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3pokojowe w Wojcieszowie, z garażem, w centrum

    Wojcieszów

    • 299 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie znajdujace się w samym centrum Wojcieszowa, w kamienicy 2 pietrowej. Znajduje się ono na wysokim parterze. Mieszkanie składa sie z trzech...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 899 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 600 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wleń

    • 399 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 4 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 670 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piechowice

    • 292 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 3 793 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kowary

    • 281 400 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szklarska Poręba

    • 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Jelenia Góra
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi

    Łomnica

    • 53 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypiec w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodząc...

  • Syndyk sprzeda mieszkanie z pomieszczeniami przynależnymi – bez c...

    Mysłakowice

    • 66 499 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości Krzysztofa Skrzypca w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt KA1K/GUp-s/318/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzące...

  • Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%
    1 / 16
    Apartament 3pok OSADA GÓRSKA parking PIĘKNY!!! 0%

    Szklarska Poręba

    • 619 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 714 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulny i nowy trzypokojowy apartament 34,57 m2 z ogródkiem, położony na 1 piętrze apartamentowca kompleksu Osada Górska (2023) przy ul. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 4
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 493 611 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 503 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRYWATNY AZYL W KAMERALNEJ ATMOSFERZE GÓRSKIEGO KURORTU! Apartament inwestycyjny o powierzchni 47,97 m2 znajduje się na parterze budynku i składa się z: - przedpokoju - 6,01 m2 -...

  • Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze
    1 / 14
    Mieszkanie Szklarska Poręba, Osiedle Podgórze

    Szklarska Poręba

    • 899 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż dwupoziomowy apartament w Szklarskiej Porębie Osiedle Podgórze. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu w malownicze...

  • Mieszkanie Karpacz,
    1 / 11
    Mieszkanie Karpacz,

    Karpacz

    • 739 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 54,82 m², położony przy ul. Nadrzecznej. Nieruchomość stanowi połączenie komfortowego miejsca do życia oraz sprawdzone...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 702 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 004 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.2, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...

  • 0%, widok na Szrenicę, w pobliżu parku DINO

    Szklarska Poręba » ul. Muzealna

    • 679 400 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, inwestycja zrealizowana Budynek 2, lokal nr 2.3.3, balkon: 7,88 m pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: [url] Link do filmów na...