• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Janowiec Wielkopolski

(1)
  • Mieszkanie w bloku 45,8 m2 3 pokojowe z piwnicą
    1 / 7
    Mieszkanie w bloku 45,8 m2 3 pokojowe z piwnicą

    Janowiec Wielkopolski

    • 200 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 348 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w bloku 45,8 m2,3 pokojowe, 4 piętro w centrum Janowca Wlkp. z piwnicą

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Skoki

    • 260 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gniezno ul. Franklina Roosevelta

    Gniezno » ul. Roosevelta

    • 1 700 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2-umeblowane i całkowicie wyposażone-sprzęt agd,pralka,lodówka,tv i inne, pokoje całkowicie wyposażone i urządzone,łó...

  • 3 POKOJE 46 M2 SZUBIN
    1 / 6
    3 POKOJE 46 M2 SZUBIN

    Szubin

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gniezno

    • 520 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szubin

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wągrowiec

    • 399 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • !!3 POKOJE DO WPROWADZENIA - WĄGROWIEC!!
    1 / 13
    !!3 POKOJE DO WPROWADZENIA - WĄGROWIEC!!

    Wągrowiec

    • 379 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wągrowiec

    • 1 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wągrowiec

    • 1 550 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne
    1 / 8
    Sprzedam nieruchomość lub zamienię na dobre auto ! Pilne

    Stawiany

    • 49 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie jest w domu 4 rodzinnym 3 pokojowe i 4 pokój po adaptacji poddasza oraz już zaadoptowana podstawa pod taras 17m/kw działka z ogrodem 513m/kw , 2 garaże do wykończenia ....

  • Mieszkanie Gniezno Centrum, Sienkiewicza Henryka
    1 / 15
    Mieszkanie Gniezno Centrum, Sienkiewicza Henryka

    Gniezno

    • 1 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajęcia lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,7 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położone...

  • mieszkanie z prywatną działką
    1 / 13
    mieszkanie z prywatną działką

    Barcin

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z prywatną działką – rzadkość, która znika z rynku 53,19 m² | 3 pokoje | bezczynszowe | prywatna działka 358 m² Dąbrówka Barcińska | 370 000 zł Większość mieszkań końc...

  • Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia
    1 / 5
    Mieszkanie Barcin, 4 Stycznia

    Barcin

    • 255 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Barcin Sprzedam Nowe Mieszkanie 50m2, bezczynszowe. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka... Mały ogródek. Miejsce parkingowe . W okolicy kościół, sklepy,...

  • 3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno
    1 / 15
    3 pokoje 48 m² balkon świetna lokalizacja Winiary Gniezno

    Gniezno

    • 300 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m², położone w Gnieźnie na os. Orła Białego, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi...

  • Lokal dwupoziomowy o funkcjonalnym rozkładzie
    1 / 10
    Lokal dwupoziomowy o funkcjonalnym rozkładzie

    Mogilno

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Piękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszo...

  • Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje
    1 / 16
    Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje

    Pomarzanowice

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej miejscowości Pomarzanowice, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania. Idealna propozycja dla rod...

  • Mieszkanie Mieścisko
    Mieszkanie Mieścisko

    Mieścisko

    • 205 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W MIEŚCISKU W cenie mieszkania przynależna część budynku gospodarczego. PREZENTUJEMY NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE Z BALKONEM, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE NISKIEGO BLOKU. Lokal stan...

  • Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek
    1 / 3
    Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek

    Pobiedziska

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niepowtarzalne – klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie w Pobiedziskach. W wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum miasta, w bliskości rynku, a jednocześnie przy...