• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przebieczany
  • Łąkta Dolna
  • Niechobrz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Dąbrówka

(2)
  • Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimatyzacja
    Mieszkanie 3 pokojowe 67.2m² | Balkon 15m² | 2x Parking | Klimaty...

    Dąbrówka

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe, narożne mieszkanie o pow. 67,19 m² położone na pierwszym (ostatnim) piętrze kameralnego budynku w Dąbrówce (Os. Księżnej Dąbrówki). Sprzedaż bezpośrednia –...

  • wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    wynajmę mieszkanie

    Dąbrówka

    • 2 400 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    wynajmę 3 pokoje Dąbrówka gmina Dopiewo taras balkon umeblowane samodzielny piec gazowy najem 2400 zł gaz i prąd wg wskazań operatora internet tylko telefon [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    SPRZEDAM MIESZKANIE W CENTRUM KOŁA

    Koło

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku murowanym o pow. użytk. 48m2, 3 pokojowe, położone na IV pietrze, centrum Koła. W pobliżu Biedronka, Polomarket, szkoła,MOSIR,instytucje. Cena do negocj...

  • 1 / 3
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 48m2 w centrum Koła, UL.WŁOCŁAWSKA. Mieszkanie po generalnym remoncie w bloku z cegły, na 4 piętrze, balkon Wymienione wszystko:okna,drzwi,podłogi...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 48m2 w Kole

    Koło

    • 360 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam
    1 / 9
    Promocja!!! mieszkanie BEZCZYNSZOWE sprzedam

    Kłodawa

    • 199 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 2 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Przepiękne krajobrazy, w dali...

  • tanio mieszkanie w Kole
    1 / 6
    tanio mieszkanie w Kole

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie na II piętrze, przy ul Ceramicznej w Kole woj. wlkp. Usytuowane w 2-piętrowym bloku z cegły. Pow 63,78m2 tworzą 3 rozkładowy pokoje, kuchnia, łazienka i toal...

  • Mieszkanie w Kole 60mkw
    1 / 16
    Mieszkanie w Kole 60mkw

    Koło

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum osiedla Nowa Kolejowa w Kole trzecie piętro w trzy piętrowym bloku ,., Lokalizacja wprost idealna PKP PKS CENTRA HANDLOWE i SZKOŁY.Mieszkanie do zamieszkania...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe Koło

    Koło

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48m², położone w Kole przy ul. Kolejowej Mieszkanie składa się z:• salonu• dwóch sypialni• kuchni• łazienki• przedp...

  • 3 pokoje z garażem i działką | Chodów
    1 / 13
    3 pokoje z garażem i działką | Chodów

    Aleksandrów

    • 224 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis właściwy Przestronne mieszkanie z garażem i własną działką – idealne dla rodziny szukającej spokoju. Jeśli marzysz o codziennym komforcie, zielonym otoczeniu i dobrym dojeździ...

  • 3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa
    1 / 11
    3 pokoje z garderobą | balkon | Koło Kolejowa

    Koło

    • 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Przemyślane 3 pokoje z garderobą na osiedlu Kolejowa w Kole to idealna propozycja dla osób, które cenią funkcjonalny układ i dobrą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48,14 m² zn...