• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Mielecka
  • Olsztyn
  • Kępno
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kępno

(7)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 344 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 303 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Willa
    1 / 12
    Mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Willa

    Kępno

    • 420 906 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 199 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Stella Wilczyńska NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 332 856 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 440 560 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Kępnie
    1 / 14
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w Kępnie

    Kępno

    • 425 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Osiek

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wieruszów

    • 199 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Stella Wilczyńska NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrzeszów

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na parterze 54m, 2 pokoje, piwnica, garaż.
    1 / 11
    Mieszkanie na parterze 54m, 2 pokoje, piwnica, garaż.

    Wołczyn

    • 249 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 612 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Słoneczne 54m², 2 pokoje. Parter, GARAŻ pod oknem – Wołczyn, ul. Leśna Opis: Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na parterze w sp...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 11
    Wynajem mieszkania

    Syców

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o pow.39,90 m2 w samym centrum m.Syców przy ul.Jana Pawła II 16 po generalnym remoncie ze względu na zmianę ogrzewania ze wspólnej kotłowni na ogrzewanie własne...

  • Mieszkanie Byczyna blok 2 pokoje
    1 / 7

    Nowe

    Mieszkanie Byczyna blok 2 pokoje

    Byczyna

    • 1 234 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Posiadam do wynajęcia ładne mieszkanie w Byczynie 2 pokoje.Blok,mili sąsiedzi,dużo miejsc parkingowych obok.Niskie koszty .Mieszkanie po remoncie:nowa kuchnia,sprzęt AGD itd.Umowa...