• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Dziwnów

(82)
  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 689 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 825 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C78, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 811 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 14 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A12, balkon: 7,70 m, taras: 18,7 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 734 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B13, taras: 12,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 672 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C56, balkon: 9,60 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 785 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C36, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 799 800 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A53, balkon: 9,40 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 712 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A4, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 668 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek C) - Apartament C70, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 795 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 939 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania Apartament A18, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url] Pierwszy etap...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 768 400 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B27, balkon: 9,90 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • 0%, Dziwnów - apartamenty wakacyjne

    Dziwnów » ul. Koniecznego

    • 806 700 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 19 676 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, 1 etap - oddany do użytkowania (budynek B) - Apartament B44, balkon: 9,50 m - zestawienie wszystkich apartamentów z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: [url]...

  • Mieszkanie Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich
    Mieszkanie Dziwnów, Spadochroniarzy Polskich

    Dziwnów

    • 715 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament z kompleksem SPA W CENIE o powierzchni 44m2. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o detale. Składa się z: - przestronny pokój dzienny z wyjś...

  • Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!
    1 / 16
    Niższa cena: atrakcyjny apartament w Dziwnowie!

    Dziwnów

    • 725 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Oferujemy wyjątkowy apartament mieszczący się w nowoczesnym osiedlu apartamentowców z 2022 rok...

  • Apartament nad morzem-basen, sauna, garaż!
    1 / 16
    Apartament nad morzem-basen, sauna, garaż!

    Dziwnów

    • 780 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUP, WYNAJMUJ, ZARABIAJ! APARTAMENT Z WIDOKIEM NA RZEKĘ,CAŁOROCZNY Z KLIMATYZACJĄ, BALKONEM I MIEJSCEM GARAŻOWYM ORAZ DOSTĘPEM DO BASENU, SAUNY I SALI FITNESS! Apartament składa s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 1 200 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 27 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 549 575 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 544 923 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 634 141 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 683 744 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnów

    • 604 969 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości