• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przecław +20 km
  • Krapkowice
  • Rycerka Górna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Dąbrowa Tarnowska

(7)
  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny ul. Berka Joselewicz...

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Joselewicza

    • 359 310 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 41,3m2 zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego budynku z windą. Budynek położony w samym cen...

  • NOWE - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA 1E L29
    NOWE - DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA 1E L29

    Dąbrowa Tarnowska

    • 479 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone...

  • ul. Jagiellońska, Nowe, Umeblowane
    1 / 7
    ul. Jagiellońska, Nowe, Umeblowane

    Dąbrowa Tarnowska

    • 499 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWE, UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BALKONEM – DĄBROWA TARNOWSKA, UL. JAGIELLOŃSKA Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone na trzecim piętrze now...

  • Nowe mieszkanie 2-pokojowe – 35,17 m², Dąbrowa Tarnowska
    1 / 10
    Nowe mieszkanie 2-pokojowe – 35,17 m², Dąbrowa Tarnowska

    Dąbrowa Tarnowska

    • 267 292 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,17 m², w stanie deweloperskim, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 54B w Dąbrowie Tarn...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska rynek pierwotny

    Dąbrowa Tarnowska

    • 420 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 4 720 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM + MIEJSCE PARKINGOWE - DĄBROWA TARNOWSKA. Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 89,84m...

  • Mieszkanie Dąbrowa Tarnowska ul. Westerplatte

    Dąbrowa Tarnowska » ul. Westerplatte

    • 259 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    DWUPOKOJOWE MIESZKANIE BLISKO RYNKU - DĄBROWA TARNOWSKA, OS. WESTERPLATTE. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z balkonem o powierzchni 37,67m2, położone na trzecim p...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Dąbrowa Tarnowska

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bez pośredników mieszkanie spółdzielcze własnościowe 45,16 m2 w Dąbrowie Tarnowskiej os. Kościuszki na drugim piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie-2 pokoje, kuchnia, ga...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 69m2 parter z wyposażeniem Tarnów

    Tarnów

    • 565 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie w Tarnowie, położone przy ulicy Rydza Śmigłego. Ta nieruchomość o powierzchni 69m2 znajduje się na nowoczesnym osiedlu, w bloku z 2007 roku na p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 1 990 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy apartament. Tarnów, 59.22m2

    Tarnów

    • 465 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Apartament na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji. Oferta dla wymagających klientów. Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą inwestycji Osiedle Przy Alejach. Tarnów, Al.Tarnowskich Apartament...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 395 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 436 100 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Tarnów

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do sprzedaży 40m2
    1 / 9
    Mieszkanie do sprzedaży 40m2

    Tarnów » ul. Bora-Komorowskiego

    • 400 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Piotrowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do sprzedaży 49m2
    1 / 5
    Mieszkanie do sprzedaży 49m2

    Tarnów » ul. Marynarki Wojennej

    • 490 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Piotrowska Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie, 89,84 m², Dąbrowa Tarnowska
    1 / 8
    Mieszkanie, 89,84 m², Dąbrowa Tarnowska

    Nieczajna Dolna

    • 420 000 zł cena
    • 8 984 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWOCZESNE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM + MIEJSCE PARKINGOWE - DĄBROWA TARNOWSKA !!! - Przedstawiamy Państwu do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum

    Tarnów » ul. Krakowska

    • 360 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie w centrum Tarnowa!Cena: 360 000 zł. Oferta na wyłączność.Lokalizacja: Tarnów, ul. KrakowskaPowierzchnia: 44 m²Piętro: 2/4Oferujemy przytulne mie...

  • Mieszkanie Sieradza gm. Żabno
    1 / 15
    Mieszkanie Sieradza gm. Żabno

    Sieradza

    • 239 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży ciche i komfortowe mieszkanie usytuowane w bloku w Sieradzy przy trasie Dąbrowa Tarnowska-Żabno. Mieszkanie wraz z przynależną piwnicą tworzy powierzchnię ok 50 m2, po...

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wolne od 1 lipca! Mieszkanie do wynajęcia w okolicach parku Strzeleckiego, ul. Legionów 28 na parterze. 2 pokoje, po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone...

  • Mieszkanie Tarnów ul. Lwowska

    Tarnów » ul. Lwowska

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyłączność Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Lwowska 100 Na wynajem oferujemy świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m, z...

  • Mieszkanie z balkonem 45 m2 na os. Strusina - ul. Mościckiego, Ta...

    Tarnów

    • 350 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w jednej z bardziej poszukiwanych dzielnic Tarnowa – na osiedlu Strusina, przy ul....

  • Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla osób ceniących wygodę i nowoczesne rozwiązania. Lokalizacja: ulica Rogoyskiego, Tarnów Powierzchnia: 45,25 m Mi...

  • Mieszkanie Tarnów,  Józefa Sowińskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Józefa Sowińskiego

    Tarnów

    • 369 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Tarnowa, przy ul. Sowińskiego. Lokal o powierzchni 48 m2 usytuowany jest...

  • Mieszkanie ul.Mickiewicza
    1 / 9
    Mieszkanie ul.Mickiewicza

    Tarnów

    • 360 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 m² w centrum Tarnowa, ul. Mickiewicza Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w samym sercu Tarnowa, przy ul. Mickie...

  • Mieszkanie w centrum Tarnowa

    Tarnów

    • 249 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 7 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem w centrum Tarnowa – ul. Lwowska | 32 m² Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? A może inwestycji w świetnej lokalizacji? Ta oferta...

  • Tarnów mieszkanie 46m2
    1 / 6
    Tarnów mieszkanie 46m2

    Tarnów

    • 2 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Tarnowie - dzielnica Piaskówka. Mieszkanie położone na II piętrze o pow. 46m2, składające się z z pokoju od strony południowej z wyjści...

  • Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza
    1 / 15
    Mieszkanie Tarnów, Adama Mickiewicza

    Tarnów

    • 389 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Tarnowa Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Adama Mickiewicza 19 w Tarnowie, w jednej z najbardziej ceni...

  • Nowe mieszkania w centrum Tarnowa! 34,86m2

    Tarnów » ul. Eugeniusza

    • 303 282 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkania w centrum Tarnowa – budynek B, ul. NiedojadłyBiuro sprzedaży: Typer Nieruchomości | Oferta na wyłącznośćBez prowizji od kupującegoRozpoczynamy przedsprzedaż nowocze...

  • Mieszkanie Tarnów, Witolda Rogoyskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Tarnów, Witolda Rogoyskiego

    Tarnów

    • 1 750 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie po remoncie w pięknej kamienicy. Lokalizacja: Tarnów, ul. Rogoyskiego Lokal został niedawno poddany generalnemu remontowi, dzięki czemu łączy...

  • ul. Goldhammera, Apartament w centrum miasta
    1 / 15
    ul. Goldhammera, Apartament w centrum miasta

    Tarnów

    • 5 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Luksusowy Apartament na Wynajem w Tarnowie – ul. Goldhammera Jeśli marzysz o komfortowym i nowoczesnym miejscu do życia, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na wynajem jed...

  • 2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem | Osiedle Zielone | Tarnów
    1 / 7
    2-pokojowe Mieszkanie z Balkonem | Osiedle Zielone | Tarnów

    Tarnów

    • 329 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej części Tarnowa? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem wynajmu? Ta oferta może być właśnie dla Ci...

  • Na wynajem apartament z ogródkiem w Spacerowa Park
    1 / 9
    Na wynajem apartament z ogródkiem w Spacerowa Park

    Tarnów

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    KNC Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament z ogródkiem, położony na kameralnym, nowym osiedlu Spacerowa Park, przy ul. Spacerowej – na granicy Tarnowa. Osiedle sk...

  • Mieszkanie bezczynszowe- Tarnów- Mościce

    Tarnów » ul. Zarzyckiego

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezczynszowe mieszkanie - 49,47 m2- Tarnów- MościceKomfortowe 2 pokoje+ balkon+ piwnica ok. 5 m2 - gotowe do zamieszkania, zlokalizowane na kameralnym osiedlu.Budynek z 2005 rok...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie bezczynszowe po remoncie w ścisłym centrum | Tarnów, Al. Solidarności | 45,5 m Niskie koszty utrzymania. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45,5 m, położone w samym...

  • Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje, 38 m, Klikowska
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia, 2 pokoje, 38 m, Klikowska

    Tarnów

    • 1 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie położone przy ul. Klikowskiej w Tarnowie. Mieszkanie znajduje się w 4-piętrowym bloku na ostatnim, czwartym piętrze. 2 pokoje (mały pokój i salon), osobna kuchni...

  • Mieszkanie Tarnów
    Mieszkanie Tarnów

    Tarnów

    • 1 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku po termomoder...

  • Mieszkanie Tarnów, gen. Romualda Traugutta
    Mieszkanie Tarnów, gen. Romualda Traugutta

    Tarnów

    • 365 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Komfort, funkcjonalność i przestrzeń do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w Tarnowie - Mościcach przy ul. Traugutta 13. Nieruchomość o powierzchni 54,60 m zlokal...