mieszkanie na sprzedaż
19 sty 2024

69m2 parter z wyposażeniem Tarnów

woj. Małopolskie pow. Tarnów gm. Tarnów
Odświeżone 2 lata temu, Piątek, 19 styczeń 2024 15:25
565 000 zł 69 m2
565 000 zł 69 m2 8 189 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 69 m2
Cena za metr 8 189 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K36356638

Opis

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w Tarnowie, położone przy ulicy Rydza Śmigłego.

Ta nieruchomość o powierzchni 69m2 znajduje się na nowoczesnym osiedlu, w bloku z 2007 roku na parterze.

Mieszkanie posiada bardzo przemyślany układ pomieszczeń. Wchodząc do wnętrza, spotykamy przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową.

Następnie mamy dostęp do jasnego salonu o imponujących wymiarach 5,8/4,2 metra. To miejsce idealne dla rodzinnych spotkań i relaksu.
Na przeciw jadalnia z aneksem o powierzchni 5,8/4,3m to doskonałe miejsce na codzienne spożywanie posiłków w gronie najbliższych.

Mieszkanie oferuje także sypialnię o powierzchni 6,17/1,20m oraz łazienkę o rozmiarze 2,8/4,3m.

Wszystkie pomieszczenia są utrzymane w nowoczesnym stylu i zachwycają funkcjonalnością.

Dodatkowym atutem tego mieszkania jest balkon, który zapewnia możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu oraz cieszenia się zielonymi widokami.

Ponadto, do nieruchomości przynależy również piwnica, idealna na przechowywanie niezbędnych rzeczy.

Warto również podkreślić niski czynsz do wspólnoty, który wynosi około 200 złotych.

Dodatkowo, mieszkanie jest ogrzewane własnym piecem gazowym, co pozwala na indywidualne sterowanie temperaturą i obniżenie kosztów eksploatacji.

To mieszkanie zostało przygotowane z myślą o nowych właścicielach. Sprzedawane jest z meblami oraz sprzętem AGD, co oznacza, że jest gotowe do zamieszkania od razu po transakcji.

Lokalizacja tego mieszkania to kolejny powód, dla którego warto się nim zainteresować. Łatwy dojazd do węzła autostradowego A4 Kraków-Rzeszów sprawia, że podróżowanie staje się prostsze i bardziej komfortowe.