• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zamołodycze

(1)
  • Działka rolna, 1,50 ha, gm. Stary Brus, Zamołodycze
    Działka rolna, 1,50 ha, gm. Stary Brus, Zamołodycze

    Zamołodycze

    • 37 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w województwie lubelskim, powiat włodawski, gmina Stary Brus, obręb Zamołodycze. Nr działki 168. Powierzchnia działki: 1,5 ha. Tel. [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Białka-Kolonia ul.

    Białka

    • 499 000 zł cena
    • 365 247 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż 36,5 ha terenów rolnych, w jednym kawałku, w miejscowości Białka- kolonia w gminie Milejów.W miejscowym planie zagospodarowania grunt stanowi łąki trwałe, pastwiska trw...

  • 1 / 2
    Na sprzedaż tania działka budowlana o pow. 550 m2

    Białka

    • 35 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dwie działki znajdujące się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działki sprzedawane są osobno ale można kupić je razem. Dz...

  • Działka,Wytyczno,Jezioro Wytyckie 45 arów budowlana

    Wytyczno

    • 240 000 zł cena
    • 4 461 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Wytyczno, Jezioro Wytyckie 45 arów, budowlanaDziałka:- powierzchnia: 45ar- wymiary: 34/31 głębokość x 134 szerokość- kształt: prostokąt- ukształtowanie: płaska- działka pr...

  • Działka budowlana

    Białka

    • 155 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie przylegające do siebie działki budowlane o łącznej pow. ok. 1050 m2.Działki te znajdują się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków P...

  • 1 / 2
    Działka Białka

    Białka

    • 75 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadamy działkę usługową o pow. ok. 660 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański). Działka nie posiada dostępu do dr...

  • Działka Białka

    Białka

    • 80 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok. 670 m2.Działka znajduje się w miejscowości Białka ( powiat suski, gmina Maków Podhalański) przy drodze krajowej nr 28....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rusiły

    • 350 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Uhnin

    • 99 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka rolna, 3 ha, gm. Podedwórze, Bojary
    1 / 2
    Działka rolna, 3 ha, gm. Podedwórze, Bojary

    Bojary

    • 79 000 zł cena
    • 31 056 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w województwie lubelskim, w powiecie parczewskim, w gminie Podedwórze, obręb Bojary. Powierzchnia działki: 3,1056 ha. W MPZP oznaczona jako RZ - łąki i pastwiska....

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach
    1 / 4
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach

    Mosty

    • 30 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 0,32 ha w Mostach gm. Podedwórze Numer działki 162 [url]

  • Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, Zamłyniec

    Lejno

    • 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom letniskowy, Zagłębocze, Lejno, ZamłyniecBudynek:- wybudowany w 2005 roku- murowany- na parterze salon 46m2, kuchnia, i 3 pokoje po 12m2- na pierwszym piętrze 2 oddzielne pokoje...

  • Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas
    1 / 16
    Dom Siedlisko Budynki gospodarcze 62a Fotowoltaika stare zas

    Holeszów

    • 379 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio piękne siedlisko 62 ary, na Polesiu, gmina Hanna Nieruchomość obejmuje część siedliskową ze starym drewnianym domem, budynkami gospodarczymi (dawna obora, st...

  • Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.Nieruchomo...

  • Dom z marzeń!!!
    1 / 10
    Dom z marzeń!!!

    Urszulin

    • 788 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzy Ci się cisza, spokój i czyste powietrze? Poleski Park Narodowy, liczne jeziora i wiele innych niespodzianek turystycznych czeka na Ciebie wraz z domem położonym w powiecie wł...

  • Działka budowlana Lipniak gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka budowlana Lipniak gm. Konopnica

    Lipniak

    • 515 000 zł cena
    • 1 034 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1034 m (złożona z dwóch przylegających do siebie działek), sprzedawana wraz z udziałami w drodze.Nieruchomość zlokalizowana jest w spok...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Opole

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam Siedlisko Na sprzedaż zabudowana działka gruntu, położona we wsi Opole, gmina Podedwórze, powiat parczewski, woj. lubelskie. Powierzchnia: 3600m2 , kształt: prostokąt- rów...

  • Grunty
    Grunty

    Dominiczyn

    • 110 000 zł cena
    • 24 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna znajdująca się blisko drogi krajowej 82 oddalonej ok 500 m , nr działki 83/5 w miejscowości Dominiczyn, przynależąca pod gminę Urszulin.

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Urszulin

    • 190 000 zł cena
    • 1 086 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki pierwsza działka o powierzchni 1086 m2 numer działki 327/10 i druga działka o powierzchni 1144 m2 numer działki 328/1 położona w miejscowości...

  • Polana w lesie dla myśliwego
    Polana w lesie dla myśliwego

    Żdżarka

    • 7 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Polana w kształcie trójkąta w lesie . Wymiary 74,1m x 66,9m x 69,3m x. Na terenie polany znajduje się ambona myśliwska. Idealna dla ludzi , którzy rozumieją darz bór. Atrakcyjna c...

  • Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Michałów gm. Urszulin, Michałów

    Michałów

    • 76 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka pod z warunkami zabudowy, powierzchnia 1112 m2 , Michałów , gm. Urszulin Bez prowizji Oferta na wyłączność. Działka numer 412/5 o pow. 1112 m2, położona w jest w...

  • Wytyczno, działka rekreacyjna NIŻSZA CENA
    1 / 12
    Wytyczno, działka rekreacyjna NIŻSZA CENA

    Wytyczno

    • 299 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym miejscu na weekendowe ucieczki od miejskiego zgiełku? Domek letniskowy w sercu natury to idealna propozycja dla Ciebie! Ten urokliwy, przytulny domek letniskowy...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Podedwórze

    • 135 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom rekreacyjny Korona, gm. Dębowa Kłoda
    1 / 16
    Dom rekreacyjny Korona, gm. Dębowa Kłoda

    Korona

    • 399 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 2 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! Obniżona cena sprzedaży - 399 tys. złotych ! Na sprzedaż dom jednorodzinny / rekreacyjny / letniskowy położny pośrodku wsi Korono, w gminie Dębowa Kłoda, województwo lubelskie....

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Lejno

    • 790 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka blisko jeziora Zagłębocze miejscowość Lejno nr.110/1-cena 150 zł za metr kwadratowy. Na sprzedaż atrakcyjna działka z zagospodarowaniem przestrzennym z planem na 4 domki....

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 75 000 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości Dębowa Kłoda, gmina Dębowa Kłoda. Powierzchnia działki wynosi 0,1076 ha. Kształt działki prostokątny. Działka od strony połud...

  • Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda
    1 / 11
    Dębowa Kłoda działka budowlana, Gm. Dębowa Kłoda

    Dębowa Kłoda

    • 55 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom Łomnica ul.

    Łomnica

    • 595 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż całoroczny dom o powierzchni 75 m², położony na działce 970 m², na samym skraju Poleskiego Parku Narodowego, w gminie Urszulin, w powiecie włodawskim.To doskona...

  • Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,
    Działka budowlana Nowy Orzechów gm. Sosnowica,

    Nowy Orzechów

    • 72 000 zł cena
    • 827 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 627/119 o pow. ok. 827m2 w miejscowości Nowy Orzechów w gm. Sosnowica,  powiat parczewsk...

  • Domek letni na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.

    Nowy Orzechów

    • 299 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ** Kupujący NIE PŁACI prowizji !!! **** Piękna okolica, raj dla wędkarzy i grzybiarzy **Oferta tylko w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4.NOWY ORZECHÓW gm. Sosnowica - polecam do...

  • Białka - budynek do wykończenia, działka usługowa

    Białka

    • 898 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 1 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Białka k/ Makowa PodhalańskiegoATRAKCYJNA CENA!Prezentujemy Państwu znajdujący się w Białce ( powiat suski, gmina Maków Podhalański ) budynek mieszkalno - usługowy o trzech kondyg...