• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jeziorany
  • Poronin
  • Tarnów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zagajdzie

(1)
  • Atrakcyjne siedlisko 53 ar ziemi pod Kazimierzem

    Zagajdzie

    • 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjne siedlisko wraz z 53 arami ziemi nieopodal Kazimierza Dolnego.Na sprzedaż gospodarstwo z wieloma budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Zagajdzie. Dom:Budynek mu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 5 348 000 zł cena
    • 26 740 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podlega całość działki 26 740 M2 cena za 1m2 200 zł II wariant możliwość wydzielenia 4 odrębnych działek - cena za 1 m2 -250 zł Najważ...

  • Działka Oblasy

    Oblasy

    • 1 250 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jako usługi turystyki. Warianty sprzedaży: I wariant sprzedaży podl...

  • Dom/rezydencja/pensjonat z działką przy wąwozie w Kazimierzu Doln...

    Kazimierz Dolny

    • 2 200 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni całkowitej 574m2, użytkowej 358m2. Powierzchnia parteru - 204m2. W skład wchodzi widna kuchnia, duży, przestronny salon, gabinet, dw...

  • Dom Kazimierz Dolny ul.

    Kazimierz Dolny

    • 5 350 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 14 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Willa  w Kazimierzu Dolnym o niepowtarzalnym klimacie.Cena do negocjacjiZ posesji rozpościera się przepiękny widok na panoramę Kazimierza Dolnego.Obiekt aktualnie pełni funkcję pen...

  • Kazimierz Dolny Bochotnica dz. 2879
    1 / 2
    Kazimierz Dolny Bochotnica dz. 2879

    Bochotnica

    • 30 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchnia: 5000 m2 Dostęp do drogi Cicha i spokojna okoli...

  • Piękna działka rekreacyjna na zaciszu - Karczmiska

    Karczmiska Pierwsze

    • 120 000 zł cena
    • 17 447 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Piękna działka rekreacyjna 1,7 ha, położona na zaciszu, 10 minut od Kazimierza Dolnego.OPIS DZIAŁKI:- Bardzo duża działka usytuowana w malowniczej okolicy Karczmisk. - Na terenie n...

  • Karczmiska I 12 km od Kazimierza Dolnego

    Karczmiska Pierwsze

    • 100 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka tuż pod Kazimierzem Dolnym!Położona w spokojnej okolicy w powiecie opolskim.Doskonała lokalizacja - malownicze tereny, cisza i spokój z jednoczesnym zachowaniem dostępu do...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Kazimierz Dolny

    • 799 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 4 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grabówki

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rogów

    • 1 500 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka 3580 m2 w Kazimierzu Dolnym 4 km od rynku.

    Kazimierz Dolny

    • 950 000 zł cena
    • 3 580 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 3580 m2 z pięknym widokiem w malowniczym terenie Kazimierza Dolnego (Jeziorszczyzna) 4 km od rynku głównego.Działka -powierzchnia 0,358 ha-kształt prosto...

  • Karczmiska Drugie - ponad 33ar działki rolnej

    Karczmiska Drugie

    • 45 000 zł cena
    • 3 342 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzaiłka rolna - nieco ponad 33 ar - Karczmiska DrugieDziałka:- 3342 m²- grunt rolny- klasa ziemi: IIIB- dojazd drogą polną- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskieWymiar...

  • Dom Kazimierz Dolny Okale

    Kazimierz Dolny

    • 499 000 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o powierzchni 2450 m², usytuowanej w malowniczej Okolicy w Okalu, dzielnicy Kazimierza Dolnego. Zale...

  • Działka w malowniczej okolicy blisko Kazimierza

    Kazimierz Dolny

    • 239 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w przepięknej, malowniczej okolicy - 21 arBlisko Kazimierza Dolnego, przepiękna i spokojna okolica.Atrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudow...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kazimierz Dolny

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Ustawna działka niedaleko Kazimierza - Uściąż 25ar

    Uściąż

    • 239 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana bardzo blisko Kazimierza Dolnego - 25 arAtrakcyjnie zlokalizowana działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową zagrodową oznaczonym w Miejscowym Planie Zago...

  • Dom na działce 1,5 km od rynku w Kazimierzu Dolnym

    Kazimierz Dolny » ul. Doły

    • 1 750 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy wolnostojące (jeden rodzinny, drugi z pokojami do wynajęcia) na pięknej działce o pow. 2148 m2 przy ul. Doły 1,5 km od rynku w Kazimierzu Dolnym pow. puławski, woj. lubels...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kazimierz Dolny

    • 1 850 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 11 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie
    1 / 16
    Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie

    Witoszyn

    • 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesujące siedlisko w powiecie puławskim, w miejscowości Witoszyn, województwo lubelskie, położone 10 km od Kazimierza Dolnego. Składa się z działek gruntów o obsza...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23ar. położona na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Działka uzbrojona.Na działce znajduje się pomieszczeni...

  • Kazimierz Dolny - dom po remoncie

    Zastów Polanowski

    • 549 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny domek w gm. Wilków, 9 km od Kazimierz Dolnego - idealny dla miłośników natury!Przepiękna lokalizacja. Cisza i spokój. Dobre sąsiedztwo.Lokalizacja- gmina Wil...

  • Bochotnica Kazimierz Dolny
    1 / 9
    Bochotnica Kazimierz Dolny

    Bochotnica

    • 18 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    2484/2 działka przy zielonej trasie nart biegowych Na sprzedaż działka do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, Powierzchn...

  • Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar
    1 / 3
    Kazimierz Dolny 3243; 3244 w Bochotnica 37ar

    Bochotnica

    • 35 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwie działki połączone stanowiące kompleks leśny do zagospodarowania rekreacyjnego. Twoje miejsce na relaks i odpoczynek! Lokalizacja: Bochotnica, w pobliżu miejscowośc...

  • DZIAŁKA W KAZIMIERZU DOLNYM
    1 / 3
    DZIAŁKA W KAZIMIERZU DOLNYM

    Kazimierz Dolny

    • 2 700 000 zł cena
    • 6 195 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę w Kazimierzu Dolnym z widokiem na Wisłę, w pobliżu ul. Krakowskiej.. Działka w części rolna z możliwością zabudowy /Plan Zagospodarowania/, a w części leśna...

  • Dom koło Kazimierza Dolnego
    Dom koło Kazimierza Dolnego

    Wierzchoniów

    • 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny w Wierzchoniowie, odległość do Kazimierza Dolnego 7 km. Dom oddany do użytku w 2013 roku. Posiada dwie kondygnacje, parter oraz poddasze użytkowe. P...

  • Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.
    1 / 12
    Działka budowlana w m. Wojszyn gm. Janowiec.

    Wojszyn

    • 129 000 zł cena
    • 2 601 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2601 m2 w terenach zabudowy zagrodowej blisko Wisły w m. Wojszyn atrakcyjnej części gm. Janowiec pow. puławskiego woj. lubelskie Działka -powierzchnia 26...

  • Stylowy dom pod Zamkiem
    1 / 16
    Stylowy dom pod Zamkiem

    Kazimierz Dolny

    • 1 000 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 803 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom położony w samym centrum Kazimierza Dolnego przy ul. Puławskiej - tuż po kazimierskim zamkiem, z pięknym widokiem na Wisłę. Budynek składa się z 4 kondygnacji:i...

  • Uściąż 2509 m2 budowlana, Kazimierz Dolny- 5 km.

    Uściąż

    • 139 000 zł cena
    • 2 509 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej odległo...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23a położona w cichej spokojnej okolicy na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Dzialka uzbrojona.Na działce...

  • Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

    Skowieszynek

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza...