• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wygonin

(1)
  • Dom letniskowy w magicznym miejscu
    Dom letniskowy w magicznym miejscu

    Wygonin

    • 410 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek i miejsce idealne do zamieszkania, lub na intratny wynajem zarówno dla romantycznych par, szukających azylu tylko dla siebie, jak i rodzin, pragnących doskonalenia wzajemnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę w miejscowości Nowe Polaszki

    Nowe Polaszki

    • 180 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Posiadam do sprzedania działkę rolną o powierzchni 6000 m2, położoną w miejscowości Nowe Polaszki gmina Stara Kiszewa. Działka położona na pięknych zielonych terenach Kaszub, dooko...

  • Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 370 000 zł cena
    • 14 191 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    UWAGA - OFERTA DOTYCZY ZAKUPU DWÓCH DZIAŁEK (rolna + budowlana)Działka rolna o powierzchni 12 764 m2 zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie działki budowlanej o powierzchni 1427...

  • Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 123 750 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, znajduje się w okolicy miejscowości Pałubin, gmina Stara Kiszewa, w odległości 60 km od Gdańska. Wokół malownicze tereny, lasek, łąka i bardzo czysta...

  • Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 106 740 zł cena
    • 1 186 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 111 060 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 110 340 zł cena
    • 1 226 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 115 110 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 98 010 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Pałubin ul.

    Pałubin

    • 102 060 zł cena
    • 1 134 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 3 MIESZKANIA w cenie 1 DOMU - STARE POLASZKI!
    1 / 10
    3 MIESZKANIA w cenie 1 DOMU - STARE POLASZKI!

    Stare Polaszki

    • 649 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 158 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA Z MIEJSCOWYM PLANEM, PRZY DZIAŁCE DROGA ASFALTOWALOKALIZACJANa sprzedaż działka o numerze 275/8 położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu Kas...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 160 000 zł cena
    • 1 214 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJANa sprzedaż działka o numerze 275/7 położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. DZIAŁKADziałka mieszka...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 470 000 zł cena
    • 3 619 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA Z MPZP POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, SKŁADA SIĘ Z 3 MNIEJSZYCH DZIAŁEKLOKALIZACJANa sprzedaż działka położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu...

  • Działka Olpuch ul.

    Olpuch

    • 158 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJANa sprzedaż działka o numerze 275/9 położona we wsi STARA KISZEWA w gminie OLPUCH w samym sercu Kaszub. Przy działce idzie droga gminna asfaltowa. DZIAŁKADziałka mieszka...

  • SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE.
    SPRZEDAM DZIAŁKI BUDOWLANE.

    Chwarzenko

    • 79 999 zł cena
    • 1 021 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane od 1021 m2, dz.nr.129/32, do 2100 m2 także z naturalnym około 300 m2. oczkiem wodnym, tj,dz.nr,129/38 umiejscowienie działek to CHWARZENKO ,1500 m. od ce...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Polaszki

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo
    1 / 12
    Piękna działka pomiędzy jeziorami - Chrztowo

    Stara Kiszewa

    • 179 000 zł cena
    • 1 579 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sprzedaży działka o powierzchni 1579m2 z widokiem na jezioro. Działka znajduje się pomiędzy 3 jeziorami w wyjątkowo spokojnej i urokliwej okolicy. Idealnie nadaje się zarówno pod...

  • Dom Stary Bukowiec ul.

    Stary Bukowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !!! Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse !!! Oferujemy Państwu wolnostojący budynek o powierzchni 420 m2 znajdujący się na imponującej działce o powierzchni ca.8.800 m2 w miejs...