• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Wygonin

(1)
  • Dom letniskowy w magicznym miejscu
    Dom letniskowy w magicznym miejscu

    Wygonin

    • 410 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 5 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek i miejsce idealne do zamieszkania, lub na intratny wynajem zarówno dla romantycznych par, szukających azylu tylko dla siebie, jak i rodzin, pragnących doskonalenia wzajemnej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Chrztowo, DOM CAŁOROCZNY DO WEJŚCIA
    1 / 13
    Chrztowo, DOM CAŁOROCZNY DO WEJŚCIA

    Chrztowo

    • 565 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Agroturystyczny raj, rodzinna enklawa  spokoju
    1 / 20
    Agroturystyczny raj, rodzinna enklawa spokoju

    Odry

    • 1 400 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom z dostępem do jeziora!
    1 / 19
    Dom z dostępem do jeziora!

    Chrztowo

    • 990 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 10 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Przytulny dom w Nowym Klinczu
    1 / 20
    Przytulny dom w Nowym Klinczu

    Nowy Klincz

    • 695 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 3 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Budynek usługowo-mieszkalny w centrum Wysina!
    1 / 20
    Budynek usługowo-mieszkalny w centrum Wysina!

    Wysin

    • 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYSZKIEWICZ NIERUCHOMOSCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Wojtal

    • 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Czarna Woda

    • 390 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Karsin

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Liniewo

    • 860 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiele

    • 850 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 3 MIESZKANIA w cenie 1 DOMU - STARE POLASZKI!
    1 / 10
    3 MIESZKANIA w cenie 1 DOMU - STARE POLASZKI!

    Stare Polaszki

    • 649 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GR Nieruchomości sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • 5 pokoi | Nowy Dom | Bliźniak | Góra | Bez podatku
    1 / 4
    5 pokoi | Nowy Dom | Bliźniak | Góra | Bez podatku

    Góra

    • 599 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Millennium
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do zamieszkania dom blisko jezior i lasów.
    1 / 19
    Gotowy do zamieszkania dom blisko jezior i lasów.

    Chrztowo

    • 580 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Home Asset Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wielki Podleś ul.

    Wielki Podleś

    • 549 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY Domek LETNISKOWY całoroczny na KASZUBACH / Wielki Podleś 10 km od Kościerzyny.Na sprzedaż dom całoroczny w miejscowości Wielki Podleś, gm Kościerzyna, powiat kościerski,...

  • Dom Góra ul. Pomorska

    Góra » ul. Pomorska

    • 1 199 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    KUP BEZ PROWIZJI! FUNKCJONALNY DOM WOLNOSTOJĄCY!LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszyst...

  • Dom Równe ul.

    Równe

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek  MOBILNY na KASZUBACH - całoroczny wraz z wyposażeniem na dużej zagospodarowanej działce rekreacyjnej w Równym koło Chrztowa 30 km od Kościerzyny.Na sprzedaż domek w miejscow...

  • Dom Niedamowo ul.

    Niedamowo

    • 788 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUDYNEKDom jednorodzinny o powierzchni 121,30 m², wybudowany w 2003 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowy do zamieszkania, po modernizacji. Zastosowano nowoczesne, ekon...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowe Polaszki

    • 599 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowa Kiszewa ul.

    Nowa Kiszewa

    • 999 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom z możliwością prowadzenia usług w Nowej Kiszewie!PROWIZJA 0% DLA KUPUJĄCEGO!LOKALIZACJA: Dom zlokalizowany jest przy głównej ulicy Nowej Kiszewy. Miejscowość znajdu...

  • Przytulny dom bliźniak w Zawadzie z garażem

    Zawada

    • 800 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w urokliwej Zawadzie. Segment I o powierzchni 122,66 m² to miejsce łączące nowoczesnoś...

  • Piętrowy dom z dużą działką nad jeziorem Wdzydze Kaszuby
    1 / 9
    Piętrowy dom z dużą działką nad jeziorem Wdzydze Kaszuby

    Wdzydze

    • 799 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowa lokalizacja w zalesionym, zielonym sercu Szwajcarii Kaszubskiej - Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego na słynnym Osiedlu Plastyków. Sąsiedzi znani artyści. Cicha, spokojna o...

  • Dom Chrztowo ul.

    Chrztowo

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!!630 000zł -> 599 000złPROMOCJA TYLKO DO KOŃCA MARCA!Domek jest gotowy do zamieszkania, w pełni wyposażony, z wyłożoną kostką brukową o pow. 120m2 na tere...

  • Dom Stary Bukowiec ul.

    Stary Bukowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 2 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !!! Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse !!! Oferujemy Państwu wolnostojący budynek o powierzchni 420 m2 znajdujący się na imponującej działce o powierzchni ca.8.800 m2 w miejs...

  • Dom Widna Góra ul.

    Góra

    • 1 390 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 683 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są miejsca, których nie da się opisać samymi parametrami - trzeba je poczuć. Ten dom to prywatna enklawa ciszy ukryta pośród lasów, zaledwie 150 metrów od jeziora Gowidlińskiego. B...

  • Dom Widna Góra ul.

    Góra

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są miejsca, które nie potrzebują reklamy - wystarczy jeden widok na jezioro i ściana lasu za plecami, żeby poczuć, że czas zwalnia, a codzienność zostaje gdzieś daleko. Ten dom daj...