• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kamica
  • Pasturka
  • Korzenna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Witowo

(2)
  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 12
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 325 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu nowoczesnego domu położonego w spokojnej miejscowości Witowo gm. Osiek Mały. Dom wykończony do etapu surowego zamkniętego. Bu...

  • Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym
    1 / 11
    Witowo, gm. Osiek Mały- dom na sprzedaż w stanie surowym

    Witowo

    • 340 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka w Osieku Małym na sprzedaż!
    1 / 2
    Działka w Osieku Małym na sprzedaż!

    Osiek Mały

    • 69 000 zł cena
    • 831 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 831 m2, położona wśród osiedla domków jednorodzinnych. Media: prąd, woda, kanalizacja do podłączenia znajdują się w drodze. Teren nie jest uzbrojony...

  • 1 / 3
    SPRZEDAM MIESZKANIE W CENTRUM KOŁA

    Koło

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku murowanym o pow. użytk. 48m2, 3 pokojowe, położone na IV pietrze, centrum Koła. W pobliżu Biedronka, Polomarket, szkoła,MOSIR,instytucje. Cena do negocj...

  • Działka Inwestycyjna – Trasa nr 92

    Grzegorzew

    • 320 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Radosław Dorywalski
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam działkę o pow. 2100m2 w Sokołowie!
    1 / 3
    Sprzedam działkę o pow. 2100m2 w Sokołowie!

    Sokołowo

    • 75 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka na sprzedaż w miejscowości Sokołowo gm. Koło o powierzchni 2100 m². Prąd oraz woda znajdują się w drodze. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sokołowo

    • 649 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom dla dużej rodziny Grzegorzew
    Dom dla dużej rodziny Grzegorzew

    Grzegorzew

    • 470 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Ziemia rolna na sprzedaż w Lipie Góry gm. Babiak
    1 / 7
    Ziemia rolna na sprzedaż w Lipie Góry gm. Babiak

    Lipie Góry

    • 280 000 zł cena
    • 23 672 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ziemia rolna na sprzedaż w miejscowości Lipie Góry gm. Babiak o powierzchni 2,3672 ha. Nieruchomość zabudowana domem parterowym oraz budynkiem gospodarczym. Media: prąd, woda, ogr...

  • Sprzedam działkę z fundamentami i materiałem budowlanym! Po
    1 / 2
    Sprzedam działkę z fundamentami i materiałem budowlanym! Po

    Powiercie-Kolonia

    • 230 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna nieruchomość z rozpoczętą budową w miejscowości Powiercie-Kolonia gm. Koło. Działka o powierzchni 944 m2 z wylanymi fundamentami w 2021 r. zgodnie z projektem domu o pow...

  • NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie
    1 / 5
    NIŻSZA CENA! Sprzedam atrakcyjne działki w Czołowie

    Czołowo

    • 228 000 zł cena
    • 2 850 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na obrzeżach miasta Koła z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w Czołowie gm. Koło o powierzchni 2932 m2. Wydana decyzja daje komfort rozpoczęcia szybkiej budowy...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Leśnicy ul. Polna !

    Leśnica

    • 90 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki idealnej, aby wybudować swój dom marzeń w którym chcesz zrelaksować się z rodziną i odpocząć od zgiełku miasta? Ta oferta jest w sam raz dla Ciebie! Oferujemy na s...

  • Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3000 m2 wśród lasów
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 3000 m2 wśród lasów

    Plebanki

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Euro-Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki budowlanej położonej w miejscowości Plebanki gm. Osiek Mały o powierzchni 3 000 m². Med...

  • Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie
    1 / 5
    Wspaniała działka w malowniczej okolicy- Powiercie

    Powiercie

    • 154 000 zł cena
    • 1 188 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1188 m2, położonej w malowniczej miejscowości Powiercie, gm. Koło. Ta nieruchomość to idealna okazja dla osób poszu...

  • Siedlisko w Barłogach gm. Kurów 35 kw. do Lublina.

    Barłogi

    • 360 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siedlisko z domem z drewna po generalnym remoncie o pow. 58 m2 na dużej działce o pow. 6650 m2 w m. Barłogi w pięknej okolicy gm. Kurów pow. puławski 35 km od Lublina...

  • Dom na sprzedaż, Osiek Mały
    1 / 16
    Dom na sprzedaż, Osiek Mały

    Osiek Mały

    • 275 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chciałbyś zamieszkać w spokojnej okolicy, w domku z ogrodem za rozsądną cenę? Lubisz kontakt z naturą i szukasz odskoczni od gwaru miejskiego? Na sprzedaż dom położony miejscowoś...

  • Mieszkanie w Kole 60mkw
    1 / 16
    Mieszkanie w Kole 60mkw

    Koło

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum osiedla Nowa Kolejowa w Kole trzecie piętro w trzy piętrowym bloku ,., Lokalizacja wprost idealna PKP PKS CENTRA HANDLOWE i SZKOŁY.Mieszkanie do zamieszkania...

  • Działka budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo
    1 / 8
    Działka budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo

    Sokołowo

    • 67 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERAZ JESZCZE NIŻSZA CENA Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 892 m2, położona w Sokołowie - miejscowości oddalonej od Gn...

  • Działka rolno-budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Sokołowo gm. Witkowo, Sokołowo

    Sokołowo

    • 465 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest grunt rolny o powierzchni 1,5 ha, położony w Sokołowie gmina Witkowo powiat gnieźnieński. Jest to miejscowość oddalon...

  • Sprzedam dom w osieku małum
    1 / 5
    Sprzedam dom w osieku małum

    Osiek Mały

    • 590 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Osieku Małym Dom w stanie deweloperskim położony na dużej działce 16ara. Dach pokryty dachówką ściany cegła tnki ,posadzki ogrzewanie podłogowe elewacja . Bardzo ł...

  • Sprzedam ziemię
    1 / 3
    Sprzedam ziemię

    Osiek Mały

    • 75 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię, Kolonia Osiek Mały, działki nr 15,16 i 21. W sumie 1.36ha. Klasy IVb, V i VI. [tel] Cena 75 000 zł.

  • BEZCZYNSZOWE mieszkanie w centrum Koła
    BEZCZYNSZOWE mieszkanie w centrum Koła

    Koło

    • 135 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie pow całkowitej 46m2 przy ul Toruńskiej w centrum miasta Koła. Usytuowane w domu wielorodzinnym na II piętrze. Składa się z umeblowanej kuchni, łazienki z toa...

  • Dom z pompą ciepła, PV i klimatyzacją
    1 / 12
    Dom z pompą ciepła, PV i klimatyzacją

    Grzegorzew

    • 649 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z 2017 roku. Dom wybudowany z cegły ceramicznej Porotherm. Dach pokryty dachówką z folią dachową, strop ocieplony wełną 40 cm, fundament izolo...

  • Sprzedam las do przecinki
    Sprzedam las do przecinki

    Maliniec

    • 50 000 zł cena
    • 4 130 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o pow. 4130m2 w miejscowości Maliniec (Babiak) Jest to działka leśna, nasadzona, las ok. 15-20 letni. Szczegóły w wiadomosci. wzrost wartości działki w perspekty...

  • sprzedam las do przecinki
    sprzedam las do przecinki

    Maliniec

    • 100 000 zł cena
    • 37 386 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę o pow. 37 386 m2 w miejscowości Maliniec (Babiak) Jest to działka leśna, nasadzona, las ok. 15-20 letni. Szczegóły w wiadomosci. wzrost wartości działki w perspek...

  • Działka z WZ o powierzchni 6191 m²
    1 / 8
    Działka z WZ o powierzchni 6191 m²

    Osiek Wielki

    • 99 000 zł cena
    • 6 191 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z potencjałem tuż przy markecie Dino – Osiek Mały, Nowe Budki! Jeśli szukasz przestrzeni pod inwestycję lub zabudowę jednorodzinną, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje....

  • Działka inwestycyjna w Wielkopolsce
    1 / 4
    Działka inwestycyjna w Wielkopolsce

    Barłogi

    • 114 416 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna z MPZP, położona przy DK92, z przeznaczeniem pod produkcję, usługi i działalność uciążliwą. Doskonały dojazd i media w drodze. Powierzchnia 1 600 m2 Bezpośredn...

  • 2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza
    1 / 8
    2 pokoje z balkonem | 1 piętro | Koło Sienkiewicza

    Koło

    • 265 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rozkładowe mieszkanie z balkonem w centrum Koła – ul. Sienkiewicza. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodną lokalizację oraz praktyczny układ pomieszczeń. Mieszkanie o po...

  • Sprzedam działki budowlane
    1 / 4
    Sprzedam działki budowlane

    Osiek Mały

    • 85 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż 2działki umiejscowione są w spokojnej okolicy przy lesie. Jest to nowo powstająca ulica o nazwie ul.Zielona . Zapewniony jest chodnik. Poniżej przedstawiam ceny:9,7...

  • Sprzedam działki
    1 / 2
    Sprzedam działki

    Osiek Mały

    • 69 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Gmina Osiek Mały, obręb Osiek Mały. Działka nr: 146/7 powierzchnia 10 a, 146/8 powierzchnia 10 a, 146/9 powierzchnia 9,5...

  • Dom 7 pokoi, duża działka Dęby Szlacheckie
    1 / 11
    Dom 7 pokoi, duża działka Dęby Szlacheckie

    Dęby Szlacheckie

    • 569 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 749 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wygodny dom jednorodzinny z dużym potencjałem – idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, funkcjonalnego układu i spokojnej lokalizacji. Ten wygodny dom jednorodzinny z...

  • 4 pokoje w centrum Koła | balkon | 57,83 m²
    1 / 11
    4 pokoje w centrum Koła | balkon | 57,83 m²

    Koło

    • 250 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne mieszkanie w samym centrum Koła z balkonem i widokiem na miasto – idealne dla osób, które chcą urządzić swoje wnętrze według własnych pomysłów. Lokal klimtyzowany znaj...