• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wietrzno

(1)
  • Dom Wietrzno gm. Dukla,
    Dom Wietrzno gm. Dukla,

    Wietrzno

    • 229 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego pie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Bóbrce

    Bóbrka

    • 35 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną posiadającą aktualne warunki zabudowy w urokliwej miejscowości w Bóbrce

  • DZIAŁKI W ROGACH NA OŚ. DOMKÓW JEDNORODZINNYCH
    1 / 12
    DZIAŁKI W ROGACH NA OŚ. DOMKÓW JEDNORODZINNYCH

    Rogi

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gmina Miejsce Piastowe ATRAKCYJNE DZIAŁKI Proponujemy do sprzedaży atrakcyjne działki z pięknymi widokami w ROGACH gm. Miejsce Piastowe o pow. 10 /11 ar. Działki są W trakcie uzys...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Wrocanka – dom, w którym się zakochasz
    1 / 20
    Wrocanka – dom, w którym się zakochasz

    Wrocanka

    • 1 300 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec
    Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 880 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Murowany dom w miejscowości Rogi
    Murowany dom w miejscowości Rogi

    Rogi

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny
    1 / 14
    Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny

    Bóbrka

    • 473 290 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz działki w miejscu, które daje ogromne możliwości inwestycyjne? Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę o powierzchni 24,91 ara, położoną w centrum wsi Bóbrka, tuż obok Solin...

  • Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach
    1 / 16
    Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach

    Bóbrka

    • 692 360 zł cena
    • 3 644 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni uzbrojoną działkę o powierzchni 36,44 ara, położoną w malowniczej Bóbrce, tuż obok Soliny – jednej z najbardziej cenionych...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 10
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 145 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedać oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 34 arów, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. To idealne miejsce pod budowę domu w ot...

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a
    1 / 5
    SPRZEDAM DZIAŁKE BUDOWLANA Z WZ 10.3 ROGI8a

    Rogi

    • 7 300 zł cena
    • 1 038 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Na sprzedaż działka o powierzchni 10,38 ara (1038 m²) położona w miejscowości Rogi, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób planujących b...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 279 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wrocanka, gmina Tarnowiec. Numery działek: 209/1,209/2,209/3,209/4,209/5,209/6 Sprzedaż wyłącznie w...

  • Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,
    1 / 7
    Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,

    Wrocanka

    • 110 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 8
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 180 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. Powierzchnia działki: 53 ary 75 m Kształt: prostokąt Ukształtowanie terenu: działka...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 17 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432