• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mezowo
  • Kąty
  • Głobino
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wałcz

(21)
  • Sprzedam działkę ROD
    Sprzedam działkę ROD

    Wałcz

    • 22 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD nr 112 ,, Bohaterów Westerplatte''. Wejście znajduję się za torami od ulicy Bydgoskiej (pierwszą bramą). Dobra lokalizacja- druga działka za bramą. P...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Szydłowo

    • 729 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Szydłowo

    • 750 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Ługi Wałeckie

    • 449 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Rudki

    • 322 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Szydłowo

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zabrodzie

    • 1 450 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki w Jabłonowie
    1 / 2
    Sprzedam działki w Jabłonowie

    Jabłonowo

    • 168 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Jabłonowie, działki posiadają bezterminowe warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Zlokalizowane w cichej miejscowości, w okolicy osiedla domów jednorodzinnych p...

  • Sprzedam działkę - super oferta
    1 / 2
    Sprzedam działkę - super oferta

    Dobino

    • 250 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce w spokojnym i oddalonym od ludzi miejscu, gdzie jedynym hałasem jest śpiew ptaków. To idealne miejsce dla Ciebie. Działka budowlana położona w Dobinie między Pił...

  • Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze
    1 / 11
    Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze

    Kłębowiec

    • 129 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu wraz z wydanymi warunkami zabudowy w centrum miejscowości Kłębowiec gm. Wałcz. Działka nr 145/5 o powierzchni 883m². Ważnym atutem s...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Szydłowo

    • 999 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 10 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości