• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Świny

(1)
  • Sprzedam łąkę 3,84 ha
    Sprzedam łąkę 3,84 ha

    Świny

    • 130 000 zł cena
    • 38 400 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę o powierzchni 3,84 ha w miejscowości Świny gmina Bolków.tel [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z ziemią rolną, stodołą i stawem

    Mysłów

    • 477 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NIE SZUKAJ DŁUŻEJ! OFERTA TYLKO U NAS! Nieruchomości Grzywińscy oferują Państwu na sprzedaż oryginalny - parterowy dom fiński wybudowany w latach 50-tych oraz murowana solidna s...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bolków

    • 248 800 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sady Dolne

    • 474 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 3 269 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Paszowice rynek pierwotny ul.

    Paszowice

    • 799 999 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Ryzyko przed codziennym uczestnictwem w życiu sąsiada to częsty problem z domami w zabudowie bliźniaczej. Warto zatem zwrócić uwagę na technologię budowy domu, który nas interesuje...

  • Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu

    Bolków

    • 110 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 2 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 39 M2 w Bolkowie - do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 M2 w spokojnej okolicy Bolkowa. Lokal do remontu, co pozwala na aranżację według własn...

  • Sprzedam działki rolno budowlane
    1 / 16
    Sprzedam działki rolno budowlane

    Stare Rochowice

    • 400 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2 działki rolno budowlane połączone ze sobą z możliwością zabudowy mieszkaniowej. Z dostępem do drogi powiatowej i po dwóch stronach drogi gminnej oraz mediów. Działki sło...

  • Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice
    1 / 12
    Mieszkanie Wiadrów gm. Paszowice

    Wiadrów

    • 185 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAŻ NA WYŁĄCZNOŚĆ Kategoria: mieszkania Lokalizacja: Wiadrów, gm. Paszowice Pokoje: 2 Piętro: I Powierzchnia: 48,66 m2 NAJWIĘKSZE ZALETY!...

  • 1 / 3
    Przetarg - działka zabudowana

    Wolbromek

    • 75 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Załącznik Nr 2 do Zarządzenia Nr 205/2026Starosty JaworskiegoZ dnia 14 kwietnia 2026 r.STAROSTA JAWORSKIDziałając na podstawie § 6 ust. 1 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z d...