• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sławiny

(1)
  • Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Garwolin

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnosc w w garwolinie na ulicy Jagodzińska w centrum. Mieszkanie dwustronne , , piwnica . Tel kon +48 [tel]

  • Komfortowy dom dla rodziny
    1 / 16
    Komfortowy dom dla rodziny

    Garwolin

    • 1 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Garwolin

    • 929 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Garwolin

    • 168 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położną w Sławinach. Powierzchnia działki to 2800 m kw. Dojazd drogą szutrową, dookoła las mieszany i śpiew ptaków. Media w drodze. Działka ma szerokość...

  • Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa
    Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa

    Garwolin

    • 390 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pełni uzbrojona, 860m2, bezpośrednio. [url]

  • Do wynajęcia
    Do wynajęcia

    Garwolin

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie-kawalerka w Garwolinie . Umeblowana i wyposarzona do zamieszkania . Kablówka gratis . Tel . [tel]