• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pólko

(1)
  • Działka Pólko

    Pólko

    • 259 200 zł cena
    • 1 440 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną 2 km od Kalisza w odległości 100 m od drogi wojewódzkiej. Powierzchnia działki 1440 m2, wydane warunki zabudowy, dojazd drogą szut...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Skarszew

    Skarszew

    • 155 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam do sprzedania działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Skarszew - 4 km od centrum Kalisza. Wszystkie media łącznie z gazem w drodze. Działka posiada warunki zabudowy...

  • Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników
    1 / 6
    Zabytkowy dworek z parkiem sprzedam bez pośredników

    Koźminek

    • 500 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam zabytkowy dworek { nieruchomość rezydencjonalna} do odbudowy z parkiem ok 1,3 ha w Pietrzykowie 16 km od Kalisza .Jeden właściciel. Bez obciążeń. nieruchomość zwolniona z...

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Nowy Nakwasin

    • 188 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki w jednym pasie usytuowane wokół lasów w okolicy zalewu Murowaniec. Liczne leśne ścieżki. Lasy odpowiednie na grzybobranie. Pełny plan zagospodarowania przestr...

  • Działka Podzborów

    Podzborów

    • 10 346 000 zł cena
    • 73 900 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka Inwestycyjna o powierzchni 7,39h(73900m2) położona przy drodze wojewódzkiej nr.470- Kalisz- Turek w miejscowości Podzborów.Wykonany utwardzony wjazd na działkę z drogi 470....

  • 1 / 4
    Działka Kuźnica

    Kuźnica

    • 110 000 zł cena
    • 2 271 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy dużą działkę budowlaną z warunkami zabudowy. Powierzchnia 2271m2, działka przy drodze asfaltowej.W drodze prąd i woda. Nieruchomość położona w gminie Ceków-Kolonia, w odle...

  • Działka rolno-budowlana w Kamieniu Kolonii.

    Kamień

    • 60 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano-rolna (nowa cena) o pow. 878 m2 z możliwością zabudowy zagrodowej objęta MPZP w m. Kamień Kolonia gm. Łaziska pow. opolski woj. lubelskie w chwili obecnej obsad...

  • OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S
    1 / 8
    OKAZJA ! - działka w świetnej lokalizacji Bielawy – obręb S

    Bielawy

    • 220 000 zł cena
    • 4 482 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki - 4482 m2 -położonej w Bielawach przy ul. Miodowej w obrębie Sokółki , gmina Kazimierz Biskupi. Działka położona w s...

  • Dom wolnostojący 5 km od Kalisza
    1 / 12
    Dom wolnostojący 5 km od Kalisza

    Skarszew

    • 610 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Hala,biura,magazyn,działka 42ar!!!

    Zawidowice

    • 990 000 zł cena
    • 837 m2 powierzchnia
    • 1 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWA CENA!Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej wraz ze znajdującym się na niej budynkiem biurowo - magazynowo - produkcyjnym w miejscowości Zawidowice, Dolnośląskie Nierucho...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 7.899m2 Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 243 180 zł cena
    • 7 899 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 7899 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność...

  • sprzedaż działka inwestycyjna 5477m2 Grodziec

    Grodziec » ul. Częstochowska

    • 168 630 zł cena
    • 5 477 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 5477 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność...

  • Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina
    Sprzedam dom z garażem – Bielawy, k. Konina

    Bielawy

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 120,5 m², usytuowany na 8-arowej działce w malowniczej miejscowości Bielawy, gmina Kazimierz Biskupi. To dosko...

  • Dom z budynkami gospodarczymi
    1 / 10
    Dom z budynkami gospodarczymi

    Biskupice

    • 249 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu siedlisko na sprzedaż położone w cichej i spokojnej miejscowości Biskupice (gm. Grodziec), w odległości ok. 20 km od Konina. To idealne miejsce dla osób poszukuj...

  • Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec
    1 / 9
    Działki rolne na sprzedaż - Biskupice, gm. Grodziec

    Biskupice

    • 99 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Cena: 99 000 PLN Powierzchnia: 9 400 m² (0,94 ha) Cena za m²: 10,53 zł Lokalizacja Biskupice, gmina Grodziec, powiat koniński Zobacz lokalizację na mapie Nieruchomość położona w...

  • Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam dom w Opatówku/zamiana na mieszkanie

    Opatówek

    • 720 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość w spokojnej okolicy do centrum ok. 5 minut. Niedaleko szkoła, przedszkole, apteka, park. W roku 2022 przeprowadzono termomodernizacje budynku (styropian 20 cm), wymie...

  • Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk
    1 / 16
    Dom wolnostojący o powierzchni 130m², działka 650m2, Zbiersk

    Zbiersk

    • 675 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130m², położony na działce o powierzchni 650m² w miejscowości Zbiersk (gmina Stawiszyn). Nieruchomość z b...

  • Mieszkanie z balkonem
    1 / 5
    Mieszkanie z balkonem

    Biskupice

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu piętro domu do wynajęcia w Biskupicach. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym wraz z oddzielną łazienką. Metraż salonu to 32 m2, natomiast łazienki...

  • Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem
    1 / 14
    Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Kościelna Wieś

    • 740 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 74,86 m², położony na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku na cenionym osiedlu Panorama Park II przy ul....

  • Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza
    1 / 3
    Działki budowlane 15 minut od centrum Kalisza

    Kuchary

    • 148 400 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Kuchary. Do sprzedaży 4 działki o powierzchni: 1060 m2, 1112 m2, 1102 m2, 1145 m2. Działki położon...

  • Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw
    1 / 15
    Sprzedam nowy dom120mkw/działka ok 900 mkw

    Kościelna Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom nowy /nie zamieszkaly/z poddaszem uzytkowym,położony w centrum Kościelnej Wsi w bardzo dobrej lokalizacji , ,Parter- 2 pokoje,kuchnia,łazienka holl,kotłownia ,taras//Poddasze...

  • Dom Biskupice gm. Pobiedziska,
    1 / 15
    Dom Biskupice gm. Pobiedziska,

    Biskupice

    • 1 590 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Biskupicach pod Poznaniem. To dom z 2004 roku, utrzymany w rustykalnym stylu, który zyska serca osób ceniących naturalne piękno, pr...

  • Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek
    1 / 15
    Dom parterowy o pow. 111m2, Kolonia Skarszewek

    Kolonia Skarszewek

    • 690 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 111 m², częściowo podpiwniczony, położony na przestronnej działce o powierzchni 1900 m². Nieruchomość znajduje się...

  • Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-
    1 / 9
    Morawin Super Lokalizacja PnB Stacja Paliw Trasa 470 Kalisz-

    Morawin

    • 3 200 000 zł cena
    • 15 590 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARDZO ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI MORAWIN PRZY TRASIE 470 KALISZ-TUREK O POWIERZCHNI OK. 15590 m2 TEREN W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE SKLEPU SUPERMARKETU...

  • Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów
    1 / 6
    Działki budowlane z bezterminowymi warunkami zabud.– Zborów

    Zborów

    • 112 100 zł cena
    • 1 121 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Zborów, w gminie Żelazków, na granicy z miejscowością Żelazków zaledwie 500m od marketu Dino. Każda z działek posi...

  • Sprzedaż działki budowlanej
    Sprzedaż działki budowlanej

    Kucharki

    • 100 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kucharki. Do sprzedaży działka o powierzchni: 1500 m2. Działki położone w malowniczej i spokojnej...

  • Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków
    1 / 3
    Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków

    Żelazków

    • 91 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 941 m², położona w miejscowości Żelazków, ok. 10 km od granic Kalisza. Lokalizacja: Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem...

  • Działka Aleksandrów

    Aleksandrów

    • 50 000 zł cena
    • 13 336 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Wyjątkowa działka leśna w gminie Mycielin Aleksandrów Na sprzedaż nieruchomość leśna o powierzchni 1,3336 ha, położona w miejscowości Aleksandrów, gmina Mycielin. Jest to propozy...

  • Działka Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 78 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000m2. Działka z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne znajduje się w Cekowie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda i ka...

  • wolnostojący Dębe, ul. Szarotki
    wolnostojący Dębe, ul. Szarotki

    Dębe

    • 1 229 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 730 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom jednorodzinny Dębe, gm. Serock gotowy do zamieszkania komfort i oszczędność Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, do któr...

  • Lokal Ceków-Kolonia

    Ceków-Kolonia

    • 1 300 000 zł cena
    • 643 m2 powierzchnia
    • 2 022 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek komercyjny stwarzający wiele możliwości biznesowych Szukasz nieruchomości z przestrzenią na handel lub usługi w bardzo dobrej lokalizacji z dodatkowym potencjałem...