• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Zelowem

(122)
  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Bełchatów

    Bełchatów

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2000 m2 z gotowym projektem budowlanym w centrum Bełchatowa w sąsiedztwie Galerii Bawełnianka. Działka idealna pod budownictwo w...

  • dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów
    1 / 6
    dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów

    Bełchatów

    • 222 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam dwupokojowe rozkładowe mieszkanie 39 m2 z balkonem na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. W mieszkaniu wymienione okna i nowe dobrej jakości drzwi wejściowe. Klatka schodo...

  • Dom Mauryców ul. Akacjowa

    Mauryców » ul. Akacjowa

    • 279 000 zł cena
    • 2 211 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany położony w miejscowości Mauryców przy ul. Akacjowej 8/10, gmina Wodzierady.
To idealna nieruchomość dla osób szukających ciszy, zieleni i odpoczy...

  • Przytulne mieszkanie w centrum.
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie w centrum.

    Łask

    • 305 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 821 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż komfortowe, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m², położone w Łasku, na pierwszym piętrze, w cztero piętrowym bloku przy ul. Natutowicz...

  • Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza
    1 / 3
    Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza

    Wola Łaska

    • 145 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m² w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni...

  • 3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów
    1 / 11
    3 pokoje, 58,65 m 2, 2 piętro, Bełchatów

    Bełchatów

    • 316 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,65 m², zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Lokal składa się z trzech...

  • 2 pokoje, loggia, 4 piętro – os. Okrzei, Bełchatów
    1 / 9
    2 pokoje, loggia, 4 piętro – os. Okrzei, Bełchatów

    Bełchatów

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Bełchatowie na osiedlu Okrzei, usytuowane na 4. piętrze w niskim bloku. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z salonu z wyjś...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 11
    Mieszkanie sprzedam

    Bełchatów

    • 352 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 68,80m2 sprzedam Bełchatów. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,8 m2 znajdujące się na 2 piętrze zadbanego jednoklatkowego bloku na os. Budowlanych. Czynsz z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Widawa

    • 4 294 967 295 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 8 421 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka rolno budowlana nr.dzialki 320 dostep praktycznie do wszystkiego czego dusza zapragnie

  • Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Buczek - 40%
    Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej - Buczek - 40%

    Wola Buczkowska

    • 144 200 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla Łodzi-Śródmieście w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy, sygn. akt LD1M/GUp-s/717/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/...

  • Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...

  • Mieszkanie z potencjałem.
    1 / 15
    Mieszkanie z potencjałem.

    Łask

    • 428 400 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trz...

  • Sprzedam działki rolno-budowlane 3252 m² – Restarzew Środkow
    1 / 2
    Sprzedam działki rolno-budowlane 3252 m² – Restarzew Środkow

    Restarzew Środkowy

    • 135 000 zł cena
    • 3 252 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana + ogród 3252 m² – asfalt, media – Restarzew / Widawa Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki nr 368 i 170 o łącznej powierzchni 3252 m², położone w miejscowości Rest...

  • 2 pokoje z klimatyzacją w Bełchatowie
    1 / 2
    2 pokoje z klimatyzacją w Bełchatowie

    Bełchatów

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na os. Dolnośląskim w Bełchatowie, w kameralnym, niskim bloku. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim...

  • Lokal biurowy
    1 / 3
    Lokal biurowy

    Bełchatów

    • 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale biurowe na I piętrze budynku w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej nr 4. Powierzchnia pokoju ok 15 m2.. Czynsz najmu 400 zł plus opłaty za ogrzewanie w sezonie grzewcz...

  • Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni Stoki
    1 / 16
    Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni Stoki

    Stoki

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni – ul. Skalna Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m², oddany do użytku w 1990 roku, położony na urokliwej działce o metra...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne, dwie obok siebie o pow. 3482m2 i 3492m2 oraz w bliskim sąsiedztwie działka o pow.11856m2. Nieruchomości położone w gm. Kluki/Wierzchy Kluckie w pobli...

  • 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 2
    Działka Wierzchy Kluckie

    Wierzchy Kluckie

    • 220 000 zł cena
    • 18 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze
    1 / 8
    Apartament Bezczynszowy - 4 pokoje + Parking + Poddasze

    Bełchatów

    • 525 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    O inwestycji: Osiedle Królaka to kameralna inwestycja obejmująca 16 bezczynszowych apartamentów z dostępem do prywatnego ogrodu . Całość zlokalizowana na Ludwikowie jako kameralne...