• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Trzcianką

(32)
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Ujście

    • 178 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Szydłowo

    • 750 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 3 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Straduń

    • 890 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 13
    Dom bliźniak

    Szydłowo

    • 729 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jabłonowo

    • 235 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Nowy dom Czarnków, ostatni wolny lokal!
    1 / 11
    Nowy dom Czarnków, ostatni wolny lokal!

    Czarnków

    • 580 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ujska

    • 180 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 3 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Straduń

    • 710 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Średnica

    • 850 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 4 208 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BROWWAR - Piotr Browarski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Runowo

    Runowo

    • 360 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 2 536 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE Runowo gm. Wągrowiec Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi, położony w Runowie. Przedstawiamy budynek parterowy z użytkowym p...

  • Działka Sarbia

    Sarbia

    • 85 000 zł cena
    • 3 105 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Sarbii, gmina Mieścisko, powiat wągrowiecki. IDEALNA NA AGROTURYSTYKĘ Z PRZEZNACZENIEM ZABUDOWY LETNISKOWEJ Przedstawiamy: DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czarnków

    • 849 000 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 1 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębogóra

    • 120 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Ługi Wałeckie

    • 449 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kaczory

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI SZUMOWSCY S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Brodna

    • 800 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 3 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stajkowo

    • 279 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kaczory

    • 590 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 437 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Śmieszkowo

    • 859 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 3 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 1 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Byszki

    • 375 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piła

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Skórka

    • 380 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 3 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłkowo

    • 699 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Wizany

    • 539 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Czarnków
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kuźnica Żelichowska

    • 849 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krępsko

    • 398 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zabrodzie

    • 1 450 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 436 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nietuszkowo

    Nietuszkowo

    • 205 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Nietuszkowo, gmina Chodzież. Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły ! Przedstawiamy...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piła

    • 269 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 605 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krępsko

    • 399 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piła
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki w Jabłonowie
    1 / 2
    Sprzedam działki w Jabłonowie

    Jabłonowo

    • 168 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w Jabłonowie, działki posiadają bezterminowe warunki zabudowy na domy jednorodzinne. Zlokalizowane w cichej miejscowości, w okolicy osiedla domów jednorodzinnych p...

  • Sprzedam działkę - super oferta
    1 / 2
    Sprzedam działkę - super oferta

    Dobino

    • 250 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o działce w spokojnym i oddalonym od ludzi miejscu, gdzie jedynym hałasem jest śpiew ptaków. To idealne miejsce dla Ciebie. Działka budowlana położona w Dobinie między Pił...

  • sprzedam działki budowlane
    1 / 14
    sprzedam działki budowlane

    Skórka

    • 99 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane od nr 173-1 do 173-25. Oferta sprzedaży dotyczy również działek pojedynczych. Koszt jednego m2 - 99 zł. W przypadku zakupu więcej, niż jednej działki cen...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 40,58
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe 40,58

    Piła

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Pile przy ul. Kossaka Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 40,58 M2 - II piętro - 2 ustawne pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka - duża...

  • Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche
    1 / 11
    Mieszkanie do wynajęcia 40m2 - 2 pokoje łazienka aneks kuche

    Lubasz

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę niezależne mieszkanie o łącznej powierzchni 40m2. Umiejscowione w oddzielnym budynku na zamkniętej posesji. Salon + drugi pokój z aneksem kuchennym + łazienka + korytarz. P...

  • Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.
    1 / 9
    Działki z WZ nad jeziorem w otulinie Drawieńskiego Parku N.

    Przesieki

    • 715 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość składającą się z 3 działek o numerach ewidencyjnych 152/2, 424 i 149 położonych w sercu małej rekreacyjnej miejscowości Przesieki, Gmina Krzyż Wlkp...

  • Mieszkanie Nietuszkowo gm. Chodzież
    Mieszkanie Nietuszkowo gm. Chodzież

    Nietuszkowo

    • 175 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE Z GRUNTEM Nietuszkowo, gmina Chodzież. Nietuszkowo zlokalizowane jest w odległości 9 km od Chodzieży, 21 km od Piły ! Przedstawiamy na sprzed...

  • Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie

    Piła

    • 319 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jadwiżyn. Mieszkanie położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w bloku trzypiętrowym. Doskonała lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielon...

  • Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze
    1 / 11
    Działka budowlana Wałcz Kłębowiec, wszystkie media w drodze

    Kłębowiec

    • 129 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w urokliwym miejscu wraz z wydanymi warunkami zabudowy w centrum miejscowości Kłębowiec gm. Wałcz. Działka nr 145/5 o powierzchni 883m². Ważnym atutem s...

  • Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki
    1 / 16
    Dom z prywatnym lasem Obelzanki gm. Wronki

    Obelzanki

    • 1 599 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. Wronki OFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sp...

  • Działka Herburtowo

    Herburtowo

    • 75 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ WIELENIAo g ł a s z adrugi przetarg ustny nieograniczonyna zbycie prawa własności nieruchomości gruntowej oznaczonej nr ewidencyjnym 47, księga wieczysta Nr PO2T/0003004...