• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stalowa Wola
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Stalową Wolą

(47)
  • Sprzedam działkę w spokojnej okolicy

    Moskale

    • 346 140 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Nisku na ul. Leśnej, działka bardzo dobrze usytuowana z względu na bliskość do Stalowej Woli jak i do centrum Niska i obwodnicy. W pięknej okolicy, przy lesie. N...

  • Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki
    Sprzedam las 1,30 ha w Osówku, gm. Potok Wielki

    Osówek

    • 75 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las sosnowy, ok. 80 letni, o powierzchnki 1,30 ha, w miejscwości Osówek, gmina Potok Wielki.

  • Sprzedam działkę / działki
    Sprzedam działkę / działki

    Pysznica

    • 760 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3834m2, tj. 38,34 ara składająca się z działek: 516/4 o powierzchni 28,34 ara [url] oraz 516/5 o powierzchni 10 arów [url] Możliwość sprzed...

  • Nieruchomość niezabudowana - Turbia

    Turbia

    • 110 523 zł cena
    • 5 014 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    SYNDYK MASY UPADŁOŚCI Pawła Słomianego sygn. akt KI1L/GUp-s/169/2023 adres do korespondencji: ul. Wardyńskiego 3; 27-400 Ostrowiec Św. oferuje do sprzedaży Prawo własności ni...

  • Mieszkanie do wynajęcia

    Gorzyce

    • 1 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 48m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Duży balkon. Częściowo umeblowane. Do zamieszkania od zaraz. Tel [tel]

  • Sprzedam działkę budowlaną z pełnym uzbrojeniem w media

    Wólka Tanewska

    • 60 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20 arowa przy drodzę asfaltowej uzrojona jest w kanalizację,wodociąg gaz,prąd zlokalizowana w atrakcyjnej i spokojnej okolicy.

  • Sprzedam od renki najlepiej w tym roku

    Grębów

    • 600 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Gospodarstwo Rolne Trzy Hektary w tym Tereny Budowlane Położone Na Obrębie Grębów ,Wydrza ,Krawce ,Pięknie położone blisko budynki , dobre sąsiedztwo.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dom murowany z gospodarstwem w Nowym Kamieniu

    Nowy Kamień

    • 390 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 2 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom murowany z działką i zabudowaniami gospodarskimi w miejscowości Nowy Kamień , nieopodal Sandomierza, u podnóża Gór Pieprzowych . To wspaniała okolica do życia i wypocz...

  • Sprzedam dwa domy i działkę

    Gierlachów

    • 390 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, sprzedam działkę na Gierlachowie wraz z dwoma domami. Domy po remoncie, działka o wielkości 21 arów, bardzo dobra lokalizacja blisko miasta Sandomierz. Oba domy s...

  • Sarzyna - działka 2200m2

    Sarzyna

    • 110 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, 22 ary, cena 50,00zł/m2 - prostokąt. Szczegółowe informacje na telefon. Zapraszam do oglądania.

  • Dom do sprzedania

    Trześń

    • 600 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedania nieruchomość położoną w Trześni koło Sandomierza. Na działce o pow. 67,97 ar znajduje się budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy z garażami Dom o powie...

  • Działka przy drodze krajowej

    Trześń

    • 120 000 zł cena
    • 2 829 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedania działkę o pow. 28,29 ar, położoną w Trześni przy drodze krajowej nr 77. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 19 m x 150 m. Cena: 120 000 zł -...

  • Sprzedam dom - siedlisko w Borowie nad rzeką Sanna.

    Borów

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania siedlisko w Borowie gm. Annopol. Duży 4 pokojowy dom ( do remontu) kuchnia, łazienka, hall. Poddasze do adaptacji. Podpiwniczony z co (węgiel, drewno) Dodatkowo może...

  • Sprzedam działkę

    Tarnogóra

    • 99 000 zł cena
    • 3 918 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zajmuje powierzchnię 3918 m². Teren płaski, korzystne warunki dla zabudowy. Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Sieci sanitarne zlokalizowane od 50 m do 150...

  • Sprzedam parter domu
    Sprzedam parter domu

    Koprzywnica

    • 65 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam parter domu w samym rynku w Koprzywnicy. Informacja telefoniczna [tel]. Cena 65.000 zł.

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kamień

    • 329 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 1 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna przy drodze nr9 Siedleszczany Radom-Rze
    Działka inwestycyjna przy drodze nr9 Siedleszczany Radom-Rze

    Siedleszczany

    • 115 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Siedleszczanach z przeznaczeniem na działalność warsztat , komis lub inne przeznaczenie, usytuowaną przy samej drodze krajowej nr 9 niedaleko wiaduktu trasa Rado...

  • Działka Kamień

    Kamień

    • 97 900 zł cena
    • 1 125 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki po budowę domu? w naszej ofercie posiadamy do sprzedania sześć działek z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działki znajduj...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA  W SARZYNIE
    1 / 7
    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA W SARZYNIE

    Sarzyna

    • 93 000 zł cena
    • 1 877 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 18,77ar położonymi w miejscowości SARZYNA, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. D...

  • 1 / 3
    Działka Jeżowe Nowy Nart

    Jeżowe

    • 89 500 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Nowym Narcie gm. Jeżowe powiat niżański . Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprze...

  • Sprzedam działkę rolno-budowlaną 56 ar
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolno-budowlaną 56 ar

    Krzcin

    • 150 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Posiadam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 56 ar w pięknej lokalizacji w miejscowości Krzcin woj.świętokrzyskie. Działka sąsiaduje z lasem, jest w pełni uzbr...

  • 1 / 4
    Działka Jeżowe Cholewiana Góra

    Jeżowe

    • 179 000 zł cena
    • 3 509 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • 1 / 3
    Działka Kamień Krzywa Wieś

    Kamień

    • 80 000 zł cena
    • 1 112 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 11,12 ar - KAMIEŃ, PODKARPACKIE Spokojna okolica | Warunki zabudowy | Media w pobliżu Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę b...

  • DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ
    DO SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WOLI ZARCZYCKIEJ Z WZ

    Wola Zarczycka

    • 84 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 18,50ar, położona w miejscowości WOLA ZARCZYCKA, gmina Nowa Sarzyna, powiat Leżajsk, województwo podkarpackie. Działka usytuowana...

  • Działka budowlana- Gwoździec- Zakliczyn-Małopolska

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gwoździec, gmina Zakliczyn, Małopolska.Działka o powierzchni 40 arów. Media: woda, prąd, gaz są dostępne do podciągnięcia z nieruchomo...

  • Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna
    Działka do budowy w centrum 23 ar Sarzyna

    Sarzyna

    • 95 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka nr 3483/2 Powierzchnia 22,91 ar Numer działki 3483/2, Identyfikator działki180805_5.0003.3483/2 Obręb SARZYNA Jeden właściciel Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudo...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę

    Mostki

    • 100 000 zł cena
    • 14 629 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z lasem

  • Działka Jeżowe Jeżowe

    Jeżowe

    • 99 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Jeżowe , w powiecie niżańskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 11.35 ar daje w...

  • Działka, 3 466 m², Łętownia

    Łętownia

    • 135 310 zł cena
    • 3 466 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną z warunkami zabudowy
    1 / 3
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną z warunkami zabudowy

    Sucharzów

    • 250 000 zł cena
    • 17 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlano rolna zlokalizowane ok. 5 km od centrum miasta Sandomierza w obrębie Sandomierz Poscaleniowy obok Sucharzowa, zapewniające ładne widoki w cichej i spo...

  • Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska
    1 / 8
    Działka leśna na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 130 000 zł cena
    • 11 258 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, ok. 9 km [10min] Nowa Sarzyna, ok. 18 km [17min] Rynek Leżajsk, ok. 8 km [10min] d...

  • Dwie Działki leśne na sprzedaż Wola Zarczycka k. Leżajska

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    LOKALIZACJA: Wola Zarczycka , gmina Nowa Sarzyna , powiat leżajski, województwo podkarpackie, DZIAŁKA o nr ew. 10858 o pow. 12 ar 10982 o pow...

  • DO SPRZEDAŻY DWIE DZIAŁKI LEŚNE!!! WOLA ZARCZYCKA

    Wola Zarczycka

    • 70 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 51ar, położone w WOLI ZARCZYCKIEJ gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie W skład nieruchomości w...

  • Działka 49 ar w terenie zabudowanym
    Działka 49 ar w terenie zabudowanym

    Sarzyna

    • 210 000 zł cena
    • 49 330 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka przy drodze asfaltowej wśród zabudowy mieszkaniowej. Blisko sklepy, szkoła, apteka. Działka obecnie niezabudowana dojazd z dwóch stron. Działka o kształcie regularnym o wym...

  • NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE
    1 / 12
    NA SPRZEDAŻ DOM W STANIE SUROWYM OTWARTYM W GÓRNIE

    Górno

    • 550 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości GÓRNO, gmina Sokołów Małopolski, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżony...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Jeżowe

    • 45 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka znajduje się w miejscowości Jeżowe Kowale , przy drodze asfaltowej, nr 7624. Wymiary: szer. 11m., dł. 98m. Cena do negocjacji.

  • Na sprzedaż domek w Gwoźdźcu cena 189 000 zł!

    Gwoździec

    • 149 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Gwoździec, idealna dla osób poszukujących ciszy i spokoju.Domek o powierzchni około 55 m² przeznaczony jest do remontu.Budynek usyt...