• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrówka Wielka
  • Koleczkowo
  • Złotów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Siemiatyczami

(25)
  • 1 / 3
    Działka Augustynka

    Augustynka

    • 159 000 zł cena
    • 25 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 2,56 ha (numer ewidencyjny 36/2) znajduje się w gminie leżącej w województwie podlaskim, 16 km od miasta Siemiatycze. Nieruchomość ta posiada południową...

  • Działka rolna Patków

    Patków

    • 180 000 zł cena
    • 45 000 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny o powierzchni 4.5ha w miejscowości Patków, gm. Łosice, woj. Mazowieckie. Grunt bez domu (zaznaczone na zdjęciu pierwszym). Parametry gruntu: - nr. działki 42...

  • sprzedam dom
    sprzedam dom

    Drohiczyn

    • 870 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowy dom 4 kondygnacje .stan zamknięty cena za metr 2900,- do negocjacji

  • Dom 4 kondygnacje po 100 m każda
    Dom 4 kondygnacje po 100 m każda

    Drohiczyn

    • 5 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w Drohiczynie blisko Bugu na każdą działalność . 4 kondygnacje po 100 m każda. Możliwość przygotowania wg własnych potrzeb. Np. sklep, resteuracja, dom opieki itp

  • Sprzedam dom z działką

    Jasienówka

    • 120 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z działką

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działkę rolną pod zabudowę
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną pod zabudowę

    Wólka Nurzecka

    • 17 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry. Sprzedam grunt na polanie Jancewicze. Działka nr. 1053 o pow. 11600 m2. obręb Wólka Nurzecka, gm Nurzec Stacja pow. Siemiatycze woj. Podlaskie. 5000 tyś m kw jest...

  • DZIAŁKA UZBROJONA (Nurzec-Stacja), 21 km od Siemiatycz
    1 / 4
    DZIAŁKA UZBROJONA (Nurzec-Stacja), 21 km od Siemiatycz

    Nurzec

    • 48 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 9 arów w Nurcu - Stacja, (21 km od Siemiatycz, woj. podkaskie) ul. Poniatowskiego; wymiary: 40x22,5 m, uzborojona (prąd, woda), 400 metrów do dworca PKP, PKS, spokojne mie...

  • Super okazja na własny szybki dom

    Romanów

    • 119 000 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko o pow. 0,28 ha w miejscowości Romanów Gm. Janów Podlaski w czystym ekologicznym regionie, dookoła łąki, lasy, rzeka. Na siedlisku budynek gospodarczy z czerwonej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gnojno

    • 179 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 754 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Serpelice

    • 570 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Bubel-Granna

    • 500 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 3 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bukowice

    • 421 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bubel-Łukowiska

    • 450 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 2 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Działka siedliskowa budowlano-rolna 3100 m2
    1 / 5
    Działka siedliskowa budowlano-rolna 3100 m2

    Bobrówka

    • 35 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Dzień dobry. Jest do kupna 2 piękne działki w zabudowie siedliskowej. Szerokość jednej około 27 m Druga około 20 m Działka większa ma dostęp do drogi wiejskiej , wodociągu i pr...

  • DZIAŁKA ROLNA, INWESTYCYJNA. CZEREMCHA-WIEŚ.
    1 / 3
    DZIAŁKA ROLNA, INWESTYCYJNA. CZEREMCHA-WIEŚ.

    Czeremcha-Wieś

    • 111 111 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z możliwością inwestowania po spełnieniu warunków. Dojazd drogą gruntową. Działka numer 387 o powierzchni 0,39 ha. Cena do uzgodnienia. Liczą się wszelkie propozycje.

  • Okazja ! Mieszkanie 2 pokojowe Koszalin-Bonin

    Bonin

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwu pokojowe - 37, 92 m2, około 3 km od granicy Koszalina na parterze w budynku wielorodzinnym o niskiej zabudowie, niepodpiwniczonym.Budynek po modernizacji w 2023r. W...

  • Lokal, sklep, dział. handlowo-usługowa Wyczółki k.Sochaczewa
    1 / 5
    Lokal, sklep, dział. handlowo-usługowa Wyczółki k.Sochaczewa

    Wyczółki

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal znajduje się w miejscowości Wyczółki w odległości ok. 7 km od Sochaczewa w kierunku Żyrardowa. W lokalu znajdował się sklep ogólnospożywczy, który kończy swoją działalność....

  • 1 / 2
    Działka Olszanka

    Olszanka

    • 164 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zadrzewiona działka we wsi Olszanka, gmina Puszcza Mariańska. Położona przy drodze asfaltowej między zabudowaniami. Media w drodze. Jest też możliwość kupienia sąsiedniej działki....

  • Bonin pilna sprzedaż!

    Bonin

    • 170 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do pilnej sprzedaży! Preferowany zakupu za gotówkę, klient korzystający z kredytu hipotecznego może dokonać zakupu na indywidualnych warunkach -szczegóły dostępne w biurze poś...

  • Działka

    Bystre

    • 50 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka wśród lasów i łąk. wieś oddalona 8 km od miejscowości Boćki. Niedaleko piękne stawy i las

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Nosów

    • 80 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie...mam do sprzedania działki budowlane o różnych powierzchniach w miejscowości Nosów. W malowniczej,ciekawej a zarazem spokojnej okolicy.Działki znajdują się na dzi...

  • Rezerwacja ! Sprzedam dom w Rudce gm. Wielgomłyny

    Rudka

    • 299 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu o pow. ok. 150 m2 położony w gm. Wielgomłynyw miejscowości Rudka na działce o pow. ok . 2000 m2.Działka w pełni ogrodzona z murowanym domem,z rozpoczętą...

  • Działka z warunkami zabudowy+rolna+las Rudnik, gm. Cegłów
    Działka z warunkami zabudowy+rolna+las Rudnik, gm. Cegłów

    Rudnik

    • 360 000 zł cena
    • 10 150 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolno-leśną o łącznej powierzchni 1,0150ha w miejscowości Rudnik, gm. Cegłów, składającą się z trzech działek ewidencyjnych. Pierwsza dział...

  • Posiadłośc na sprzedaż, dom 100m²,duża działka
    1 / 8
    Posiadłośc na sprzedaż, dom 100m²,duża działka

    Klichy

    • 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż posiadłość z domem jednorodzinny o powierzchni uzytkowej 100 m²+taras 20m² , położony w miejscowości Klichy gm. Brańsk. Dogodna lokalizacja 12 km do Brańska 30 km do Bi...

  • Działka z warunkami zabudowy.
    Działka z warunkami zabudowy.

    Kazimierzów

    • 82 004 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! Marzysz o własnym domu w ciszy, wśród zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta może być dokładni...

  • Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1282 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 330 zł cena
    • 1 282 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1282 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1278 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 83 070 zł cena
    • 1 278 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1278 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug
    1 / 6
    Działka w Borsukach 1800 m2 WZ nieopodal rzeki Bug

    Borsuki

    • 117 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1800 m2 położona w malowniczej miejscowości Borsuki, w gminie Sarnaki, powiat łosicki, województwo mazowie...

  • Dom premium z salą fitness i systemem smart home
    1 / 16
    Dom premium z salą fitness i systemem smart home

    Zakrze

    • 2 300 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom o funkcjonalnym układzie, położony na dużej, zagospodarowanej działce. Spokojna, zielona okolica, z wyraźnym dystansem od sąsiedniej zabudowy. Dom wykończony w nowocz...

  • Sprzedam dom na gruncie rolnym
    1 / 14
    Sprzedam dom na gruncie rolnym

    Starowieś

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Starowieś gm. Boćki o łącznej powierzchni 1,4577 ha.  Działka nr ewidencyjny 221/2 o pow. 0,8077, z bezpośrednim dostępem do drogi asf...

  • Sprzedam dom
    1 / 4
    Sprzedam dom

    Nurzec

    • 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z garażem położony w Nurcu Stacji.W pobliżu PKP i PKS ,5 sklepów,szkoła przedszkole i żłobek,bank policja i urząd gminy.Obok las ,w odległości ok 20 km rzeka Bug.Dom g...

  • Dom 140 m2 Sewerynów koło Kozienic.
    1 / 16
    Dom 140 m2 Sewerynów koło Kozienic.

    Sewerynów

    • 780 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni około 140 m², położony na ogrodzonej działce ok. 800 m² w miejscowości Sewerynów, w gminie Głowaczów. Spokojna okolica w otoczeniu zieleni, z dogodnym...

  • Siedlisko, działki orne, Sypnie Nowe
    1 / 7
    Siedlisko, działki orne, Sypnie Nowe

    Sypnie Nowe

    • 180 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Witam, Sprzedam siedlisko na wsi w bardzo urokliwym miejscu. Lokalizacja Sypnie Nowe, gmina Grodzisk - Siemiatycze- województwo Podlaskie 5,5km do Grodziska, 25km do Siemiatycz,...

  • Piękny domek 72m2 przy lesie i rzece obok Mielnika
    Piękny domek 72m2 przy lesie i rzece obok Mielnika

    Wajków

    • 355 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowy, piękny dom letniskowy/całoroczny z bala, położony w malowniczej miejscowości Wajków nieopodal Mielnika. Dom o powierzchni całkowitej 72.25m2 (55.9m2 użytkowych),...

  • Działka w Dębowie w otulinie parku
    1 / 4
    Działka w Dębowie w otulinie parku

    Dębowo

    • 145 000 zł cena
    • 3 017 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka w otulinie parku – Dębowo, gm. Szypliszki | 3017 m² Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjno-rekreacyjna o powierzchni 3017 m², położona w malowniczej miejscowo...