• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzyżówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Orzyszem

(73)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Rostki

    • 535 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 3 544 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ruda

    Ruda

    • 274 000 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to ta oferta jest dla Ciebie!!! Mam na sprzedaż działki budowlane w m. Ruda gm. Miłki pow. Giżycki. Dz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wyszowate

    • 275 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej

    Mołdzie

    • 171 500 zł cena
    • 1 715 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na Mazurach - 300 metrów do plaży gminnej Co: działka 1715m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy Gdzie: Mołdzie nad jeziorem Lepaki, 7 km od Ełku, Mazury Media: wodociąg i k...

  • 1 / 4
    Działka Zdedy

    Zdedy

    • 72 000 zł cena
    • 3 284 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę 3284 m2 w Zdedach gmina Ełk. Dojazd do działki drogą gminną. Przy działce prąd, woda. Do lasu 150 m. Działka graniczy z linią brzegową jeziora Zdedy, które łączy s...

  • Dom Kleszczewo

    Kleszczewo

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Orzeł nieruchomości ma do zaprezentowania państwu nieruchomość z linią brzegową rzeki Lega o powierzchni ok. 80 m2 mieszkalnych, zlokalizowaną w miejscowości Kleszczewo (powiat ole...

  • Dz. Budowlana na Mazurach (1888 m2) MEDIA (Jagodne Wielkie)
    1 / 9
    Dz. Budowlana na Mazurach (1888 m2) MEDIA (Jagodne Wielkie)

    Jagodne Wielkie

    • 199 000 zł cena
    • 1 888 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka budowlana nad jeziorem w sercu Mazur. Działka o pow. 1888m2, możliwa budowa całorocznego, dużego domu blisko lustra wody, z pięknym widokiem okoliczny la...

  • Działka Zdory , Jezioro Śniardwy szlak wielkich jezior
    1 / 7
    Działka Zdory , Jezioro Śniardwy szlak wielkich jezior

    Zdory

    • 635 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Zdorach nieopodal jeziora Śniardwy . Działka rolna nr. 38/74 o powierzchni 3001 m2, klasa gruntu RV, RVI z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej o długości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka w Grądach 12 000m2

    Grądy

    • 185 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Grądy. 12 000 m2. Założona KW. Jeden właściciel. Cena za m2 obowiązuje przy zakupie całości. Możliwe wydzielenie mniejszej działki na...

  • 1 / 4
    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, S...

    Zdory

    • 1 097 184 zł cena
    • 12 468 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka .Teren. Jezioro Sniardwy, jezioro Seksty, Zdory.Mazury, Szlak WJM. Linia brzegowa Sprzedam teren skladajacy sie z trzech dzialek . polozonych przy drodze asfaltowej tu...

  • Sprzedam

    Zdedy

    • 75 000 zł cena
    • 3 036 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 5 działek rolnych po 3036m2. we wsi Zdedy. Działki można połączyć. Blisko las i jezioro Zdedy, 15 km. od Ełku

  • Działki położone 12 km od Ełku

    Pistki

    • 80 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki o powierzchniach od 1050 m 2 do 3000 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

  • Odoje działka

    Odoje

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nie uzbrojona .wjazd drogą nie utwardzoną.woda w drodze wiejskiej"asfaltowej"wioska cicha i spokojna wokół lasy i jeziora

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka z wydanymi warunkami zabudowy

    Nowa Wieś Ełcka

    • 80 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka pod budowę wymarzonego domu, w bliskiej odległości od Ełku. Nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy. Działka mieści się w ścisłym centrum NOWEJ Wsi Ełckiej . Media na g...

  • Siedlisko na pograniczu Mazur i Podlasia OKAZJA!

    Glinki

    • 165 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży siedlisko w malowniczej i spokojnej miejscowosci Glinki w powiecie kolnienskim ,na pograniczu Podlasia i Mazur.Może stanowić świetna bazę wypadową na Mazury i do atrak...

  • 1 / 2
    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy

    Maleczewo

    • 96 480 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rolna

    Sprzedam działki rolne z warunkami zabudowy w miejscowości Maleczewo 6km od centrum Ełku. Na chwilę obecna 12 działek do sprzedania. Cena 80 ł/m2. Piękny widok na panoramę Ełku....

  • Działki budowlane w Chrzanowie
    1 / 8
    Działki budowlane w Chrzanowie

    Chrzanowo

    • 147 600 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Chrzanowo koło Ełku. Działki mają powierzchnię od 821 m2 do 1009 m2 i są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - ter...

  • Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)
    1 / 9
    Działka z dostępem do jeziora - Ciernie (gmina Prostki)

    Ciernie

    • 230 000 zł cena
    • 3 009 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka zlokalizowana w miejscowości Ciernie na Mazurach. Nieruchomość ma powierzchnię 3009 m2 i istnieje możliwość wystąpienia o warunki zabudowy. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • Siedlisko na Mazurach
    1 / 16
    Siedlisko na Mazurach

    Świdry

    • 525 000 zł cena
    • 87 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z zabudowaniami mieszkalno-gospodarczymi o łącznej powierzchni 8,7632 ha, położona w miejscowości Dzięgiele Oleckie, gmina Olecko. Gospodarstwo odd...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 1 750 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrozy Wielkie

    • 420 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Wieś Ełcka

    • 380 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 441 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    mKWADRAT obsługa przedsięwzięć i nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka w Sajzach!
    1 / 4
    Działka w Sajzach!

    Sajzy

    • 999 999 zł cena
    • 18 797 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Sajzach na Mazurach. Nieruchomość o powierzchni 18797 m2, w kształcie trapezu, o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. W drodze prąd i woda. W...

  • Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!
    1 / 16
    Działki pod zabudowę jednorodzinną w Reglu!

    Regiel

    • 148 120 zł cena
    • 1 058 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową i bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży działek pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Regiel na Mazurach. Na sprzedaż działki, o zr...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bobry

    • 220 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 3 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rydzewo ul. Orzechowa

    Rydzewo » ul. Orzechowa

    • 1 390 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż Atrakcyjny dom w Rydzewie ul. Orzechowa 4, gm. Miłki nad jeziorem Niegocin! Na sprzedaż piękny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 135,5 m na działce nr 318/30 ,...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Świdry

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działke 30 a. rolno budowlaną, znajdującą się w miejscowości Świdry 4 km. od Giżycka. Cena 150 tyś. Więcej informacji udzielę na telefon [tel]

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 2 312 400 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks od 6 do 12 działek budowlanych Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjny kompleks od 6 do 12 działek budowlanych o powierzchni ok. 1500 m k...

  • Obiekt komercyjny Oracze z potencjałem

    Oracze

    • 1 480 000 zł cena
    • 484 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż PENSJONAT o powierzchni całkowitej 484,50 m2 znajdujący się w miejscowości Oracze w odległości niecałe 6 km od CENTRUM Ełku/10 minut...

  • Lokal Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 24 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość in...

  • NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

    Sokoły Jeziorne

    • 299 999 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA! 299.999,00 zł.PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m o...

  • Działka Rydzewo ul. Obwodowa

    Rydzewo » ul. Obwodowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 185/6 o pow. 1370 m Rydzewo, gm. Miłki, nad jeziorem Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w m...

  • Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro
    Działki budowlane w Oraczach 1500 m2 z widokiem na jezioro

    Oracze

    • 145 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zakochaj się w widoku, który będziesz oglądać każdego dnia. Ta działka to coś więcej niż ziemia – to początek nowego rozdziału. Na sprzedaż atrakcyjne działki z warunkami zabudowy...

  • Działka Rydzewo

    Rydzewo

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 212 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli kochasz Mazury i marzysz o własnej działce w tej części Polski to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Ry...

  • Działka budowlana Rydzewo gm. Miłki, Brzozowa
    1 / 7
    Działka budowlana Rydzewo gm. Miłki, Brzozowa

    Rydzewo

    • 162 484 zł cena
    • 3 316 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki na Mazurach. Działki są położone w malowniczej miejscowości Rydzewo gmina Miłki powiat Giżycki. Rydzewo je...

  • Działka  gm. Ełk
    1 / 7
    Działka gm. Ełk

    Mrozy Wielkie

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż działki nad jeziorem Szarek. Działki położone na wzniesieniu/ 5 działek z bezpośrednią linią brzegową 5 działek z udziałem w...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 12 000 000 zł cena
    • 2 316 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż Port/Tawerna Tło dla Mew Rydzewo, gm. Miłki bezpośrednio nad jeziorem Boczne/Niegocin (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość i...

  • Wynajmę lokal
    1 / 7
    Wynajmę lokal

    Straduny

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal po aptece – Straduny, świetna lokalizacja! Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 50 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji w Stradunach. Przez 2...

  • Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany
    1 / 16
    Dom przy lesie, 5 min od jeziora, Barany

    Barany

    • 1 490 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 6 835 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony przy spokojnej ulicy, naprzeciw ściany lasu. Zieleń towarzyszy już od momentu wjazdu na posesję. Jezioro Żabie Oczko oddalone jest o około 5 minut spacerem – bez konie...

  • Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia
    1 / 14
    Mazury – domek 200 m od jeziora | sauna | balia

    Straduny

    • 559 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Straduny, ok. 10 km od Ełku, w otoczeniu jezior, lasów i mazurskiej przyrody. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejs...

  • 2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk
    1 / 2
    2 działki na sprzedaż rolno ogrodowe Ełk

    Chruściele

    • 80 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 2 działki rolno ogrodowe. Miejscowość Ełk oś Bocianie gniazdo. Na działce 320mk. Stoi bardzo ładny domek całoroczny 12m na 3.70m Cena 118tyś. Na drugiej działce stoi k...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 214 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1425 m każda , położonych w miejscowości Rydzewo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Regiel

    • 795 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 5 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości