• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzyżówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Orzyszem

(73)
  • Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś
    1 / 7
    Duża działka rekreacyjna w Pilchach jezioro Roś

    Pilchy

    • 95 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż duża działka rekreacyjna na skraju wsi o nr 24 w Pilchach, gmina Pisz, o powierzchni 9300 m2, w odległości 600 m od jeziora Roś leżącego na szlaku wielkich jezior mazur...

  • Mieszkanie 43 m2 z ogródkiem 350 metrów od jeziora Śniardwy
    1 / 12
    Mieszkanie 43 m2 z ogródkiem 350 metrów od jeziora Śniardwy

    Okartowo

    • 190 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż mieszkanie 43 m2 z ogródkiem, 350 m od jeziora Śniardwy w Okartowo - Tartak, gmina Orzysz cena 190 000 zł - powierzchnia użytkowa 42,97 m2, dodatkowo udział w działce...

  • 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy
    1 / 14
    10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś, Pilchy

    Pilchy

    • 285 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 10 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 95 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 142...

  • Na sprzedaż 6 dużych działek w Pilchach 150 m od jeziora Roś
    1 / 16
    Na sprzedaż 6 dużych działek w Pilchach 150 m od jeziora Roś

    Pilchy

    • 110 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż 6 dużych działek rekreacyjnych blisko jeziora Roś leżącego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w Pilchach gmina Pisz. Cena 110 zł za m2 do negocjacji. - działka nr 148...

  • Dom Chmielewo ul. X

    Chmielewo

    • 2 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne / siedlisko Chmielewo 15, gm. Orzysz Oferuję do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo rolne o powierzchni ok. 30 ha , położone w miejscowości Chmielewo 1...

  • Lokal Chmielewo ul. Wieś

    Chmielewo » ul. Wieś

    • 2 800 000 zł cena
    • 300 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Talki

    Talki

    • 652 000 zł cena
    • 14 968 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ogłoszenie Sprzedaży Działki Budowlanej Miejscowość: Talki, gmina Wydminy Informacje o Działce: - Numer działki: 52 - Powierzchnia: 14968 m2 - Położenie: W pobliżu jez...

  • Działka Nowe Guty

    Nowe Guty

    • 270 000 zł cena
    • 834 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad Jeziorem Śniardwy Nowe Guty, gm. Orzysz (Szlak Wielkich Jezior Mazurskich) Na sprzedaż oferuję dwie atrakcyjne działki budowlane położone w malow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Dziubiele

    Dziubiele

    • 149 000 zł cena
    • 15 433 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazurski raj na wyciągnięcie ręki! 1,54 ha przy Jeziorze Śniardwy Dziubiele, gm. Orzysz Wyobraź sobie poranne mgły nad wodą, śpiew ptaków o świcie, szum trzcin i zapach lasu ....

  • Działka budowlana w Łupkach 500 m od jeziora Roś
    1 / 9
    Działka budowlana w Łupkach 500 m od jeziora Roś

    Łupki

    • 185 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow 902 m2 w Łupkach, gmina Pisz, nr działki 602/3. Odległość od jeziora Roś lezącego na szlaku wielkich jezior mazurskich 500 m, odległość od miast...

  • Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar
    1 / 16
    Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar

    Zabielne

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana we wsi Zabielne nr działki 28/2 gmina Biała Piska. Działka znajduje się w centralnej części wsi i posiada powierzchnię 1800 m2. Przy działce znajduje...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Góra

    • 315 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stare Krzywe

    • 520 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Szczechy Małe

    • 315 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nidzica
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłki

    • 999 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CEZARY PSTRAK MAZURSKIE BIURO NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Grabnik

    • 550 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jagodne Wielkie

    Jagodne Wielkie

    • 850 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Nowa Cena, Wiosenna Promocja 2026 r Z możliwością zamiany na mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim [/i] Jeśli masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś odpocząć w ciszy i...

  • Dom Jagodne Wielkie

    Jagodne Wielkie

    • 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chmielewo

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Odoje

    • 1 440 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dorota Tyzo Nieruchomości
    Biuro nieruchomości