• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pisz
  • Ciesina
  • Stary Gromadzyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Orzyszem

(73)
  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim

    Stare Juchy

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Biała Piska (gw), Drygały dzialka
    1 / 5

    Nowe

    Biała Piska (gw), Drygały dzialka

    Drygały

    • 220 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 2,42ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. Około kilometra do zabudowań miejscowości, pomiędzy miejscowością Nitki i Drygały...

  • Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Nowe

    Mazury Stare Juchy działki w okolicach jeziora lasu

    Stare Juchy

    • 255 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mazury!!!Stare Juchy pow. Ełk na sprzedaż działki szt.16 po 3000m2 cena 85 zł m2 .Działka nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod zabudowę rekreacyjną bez zezwolenia, baseny ,s...

  • Działka rolna z lasem
    1 / 3
    Działka rolna z lasem

    Talusy

    • 320 000 zł cena
    • 24 831 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną z lasem Powierzchnia działki 2,4831 ha w tym 0,4523 to las. W pobliżu działki wodociąg miejski i linia energetyczna. Dojazd do działki drogą grunt...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dom
    Biała Piska (gw), Drygały Dom

    Drygały

    • 440 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka położona w centru, wsi Drygały (powiat Biała Piska) między dwiema wiejskimi ulicami. Działka o powierzchni 5400m2, siedliskowa z domem (pow. ok. 140m2) do remon...

  • Działka Górkło

    Górkło

    • 65 000 zł cena
    • 3 028 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Podaj swoją cenę a może się dogadamy. Właściciel, złożył wniosek o Warunki Zabudowy na każdą z działek, co daje potencjalnemu nabywcy możliwość realizacji swoich planów in...

  • Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska

    Giętkie

    • 1 680 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna  o powierzchni ok. 1,4H zlokalizowana w miejscowości Giętkie u ujścia rzeki Święcek do jeziora Roś. . W MPZP przeznaczona pod obiekty i usługi turystyki - hote...

  • Działka budowlana Łupki gm. Pisz
    1 / 2
    Działka budowlana Łupki gm. Pisz

    Łupki

    • 2 000 000 zł cena
    • 19 061 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ok. 2 ha pod inwestycje. Zlokalizowana w miejscowości Łupki która zaczyna być podmiejską sypialnią Pisza. Teren znajduje się w obszarze objętym MPZP który przewiduje zabudo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom  gm. Pisz
    1 / 15
    Dom gm. Pisz

    Szczechy Małe

    • 2 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 12 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Posiadłość w stylu rancza dla miłośników koni i sportów konnych. Ta unikalna, klimatyczna posiadłość zlokalizowana jest w okolicy Pisza, blisko jeziora Roś. Na powierzchni ok. 2...

  • Działka budowlana w Zdorach, jezioro Śniardwy

    Zdory

    • 154 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ? NA SPRZEDAŻ – DZIAŁKA BUDOWLANA W ZDORACH (GMINA PISZ) ?CENA 154 000 ZŁ SZLAK WIELKICH JEZIOR MAZURSKICH ? Lokalizacja: Zdory, gmina Pisz ? Nr działki: 85/6 ? Parametry dz...

  • działke rolna sprzedam
    działke rolna sprzedam

    Szczechy Małe

    • 50 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę rolną z dokumentacja i pozwoleniem na budowę stawu rybnego 100m od jeziora głębówek, dojazd droga leśna- pozwolenie na piśmie.

  • SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ
    1 / 5
    SPRZEDAM DOM Z SIEDLISKIEM W ROSTKACH/PISZA BLISKO JEŻ. ROŚ

    Rostki

    • 550 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TAK JAK W TYTULE SPRZEDAM DOM WRAZ Z SIEDLISKIEM W SKŁAD KTÓREGO WCHODZĄ NIE ZADURZE POMIESZCZENIA GOSPODARCZE SAD I GARAŻ.POSIADŁOŚĆ PRZYLEGA BEZPOŚREDNIO DO GŁÓWNEJ DROGI ASFALTO...

  • Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin
    1 / 2
    Sprzedam działkę rolną 4,64 ha Mazury! Tuchlin

    Tuchlin

    • 3 900 000 zł cena
    • 46 400 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam niezabudowaną działkę gruntu położonej w obrębie 0022 Tuchlin, Gmina Orzysz, Powiat Pisz. Działka rolna o powierzchni 1 ha oznaczona jest numerem geodezyjnym 100/8. Zgodni...

  • Działka z linią brzegową
    Działka z linią brzegową

    Górkło

    • 1 100 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy . Posiada dostęp do linii brzegowej jeziora Jagodne(szlak Wielkich Jezior Mazurskich). Posiada własną plażę, bez wspólników. Posiada pomost. Cicha i ba...

  • Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro
    1 / 16
    Willa 315 m2 z basenem i widokiem na jezioro

    Łupki

    • 3 999 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa premium z basenem, zaledwie 400 metrów od Jeziora Roś (widok na jezioro z tarasu głównej sypialni). Dom jest w pełni wyposażony i wykończony materiałami najwyższej...

  • Ziemia rolna wraz z siedliskiem 33 ha.
    1 / 7
    Ziemia rolna wraz z siedliskiem 33 ha.

    Ogródek

    • 2 000 000 zł cena
    • 330 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gospodarstwo rolne oddalone od głównej drogi w otulinie drzew. Miejsce ma bardzo duży potencjał do wykorzystania. Na chwilę obecną gospodarstwo jest w programie botanic...

  • Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2
    1 / 6
    Działka na Mazurach Szczechy Wielkie 1405m2

    Szczechy Wielkie

    • 130 000 zł cena
    • 1 405 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malownicza działka 1405 m² – Szczechy Wielkie, Mazury Numer działki: 13/52 Powierzchnia: 1405 m² Wymiary: ok. 37 × 37 m (kształt zbliżony do kwadratu) Lokalizacja: Szc...

  • Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli
    1 / 15
    Działka o powierzchni 1.80 ha w Pańskiej Woli

    Pańska Wola

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka Grzegorze

    Grzegorze

    • 119 000 zł cena
    • 23 528 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna 2,35 ha Grzegorze, gm. Orzysz blisko jeziora Śniardwy Na sprzedaż działka leśna nr 14/2 o powierzchni 2,35 ha, położona w miejscowości Grzegorze,...

  • mpzp, media w drodze, z linią brzegową
    1 / 6
    mpzp, media w drodze, z linią brzegową

    Łupki

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni ~ 1,35 ha położona w gminie Pisz, we wsi Łupki. Parcela o wymiarach ok. 40 m szerokości, ok. 270 m długości, położna przy jeziorze Roś, na teren...