• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nysą

(31)
  • Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny
    1 / 11
    Loft w centrum | parter | gotowiec inwestycyjny

    Głuchołazy

    • 150 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Głuchołaz przy ul. Kościuszki - bezpośrednio przy deptaku. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej kamienicy i posiad...

  • Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!
    1 / 16
    Dom w pięknej, malowniczej i spokojnej okolicy!

    Malerzowice Wielkie

    • 205 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z duszą, położony w urokliwym przysiółku Bednary - w otoczeniu pól, z pięknym widokiem na góry, a jednocześnie zaledwie kilka minut od Otmuchowa i Nysy. Dom został...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Hajduki Nyskie

    • 75 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem – Hajduki Nyskie (ok. 4 km od Nysy) Na sprzedaż oferuję mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w spokojnej okolicy miejscowości...

  • Przetarg - obręb Głębinów

    Głębinów

    • 162 000 zł cena
    • 666 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TERENY POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargach ustnych nieogranicz...

  • Dom wolnostojący, leśniczówka | Przydroże Małe

    Przydroże Małe

    • 850 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość — w pełni wyremontowany dom wolnostojący położony na skraju lasu w malowniczej miejscowości Przydroże Małe, w gminie Korfantów, w województwie...

  • Przetarg - obręb Czarnolas

    Czarnolas

    • 57 700 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tereny zabudowy mieszkaniowejjednorodzinnejKRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W OPOLUpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu ustnym nieograniczonymna...

  • Przetarg - obręb Jarnołtów

    Jarnołtów

    • 8 400 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk Masy Upadłości Eko Zielona Energia Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Skarbimierzu – Osiedlu (KRS: 0000487001, NIP: 7471893857) informuje o sprzedaży z wolnej ręki, w formi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Mieszkanie na sprzedaż

    Otmuchów

    • 380 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie umeblowane położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 500 metrów od jeziora. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, naturę oraz...

  • Dom - rezydencja - niesamowity potencjał
    1 / 16
    Dom - rezydencja - niesamowity potencjał

    Gierałcice

    • 990 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 2 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli marzysz o domu, który łączy elegancję, przestronność i kontakt z przyrodą, ta nieruchomość w Gierałcicach spełni Twoje oczekiwania. Położona u podnóża malowniczych Gór Opaws...

  • Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym
    1 / 14
    Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym

    Wójcice

    • 1 900 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 287m2 posadowiony na dużej działce o pow. 33ar, na której znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy wraz z wymaganą infrastrukturą i oświetleniem szt...

  • Magazyn ,hala, 180 m2
    1 / 3
    Magazyn ,hala, 180 m2

    Łambinowice

    • 2 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia jest pomieszczenie magazynowe o powierzchni 150 m2.wraz z placem około 300 M2..Zapraszam

  • Wynajmę halę, magazyn 450m2
    1 / 2
    Wynajmę halę, magazyn 450m2

    Łambinowice

    • 5 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam.Mam do wynajęcia hale 400 m2 w miejscowości Łambinowice położoną w dobrej lokalizacji obok Dino.Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni.

  • Lokal Kamiennik ul. Plac Dworcowy

    Kamiennik » pl. Plac Dworcowy

    • 129 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 898 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE# Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Lokal użytkowy w centrum Kamiennika - doskonała l...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną

    Głuchołazy

    • 279 000 zł cena
    • 2 061 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Głuchołazach na ul. Władysława Jagiełły o powierzchni 20,6ara (2061m2) z mediami (woda, kanalizacja, prąd) położoną przy Koloni Jagiellońskiej, spokojn...

  • Działki budowlane
    1 / 2
    Działki budowlane

    Otmuchów

    • 50 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Posiadam na sprzedaż 5 działek budowlane. Każda o powierzchni około 1000 m z dostępem do utwardzonej drogi. Położone w spokojnej okolicy terenów zielonych. Media w d...

  • Nieruchomość na sprzedaż
    1 / 11
    Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!
    1 / 15
    Sprzedam dom pod miastem bez pośredników!

    Piątkowice

    • 649 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom bez pośredników w cichej i spokojnej okolicy, nie daleko las i rzeka. 10 km od Nysy i 15 od jeziora Nyskiego! Dom praktycznie nieużywany, zbudowany od podstaw w 2014 r...

  • Dom na działce -Czarnolas gm. Policzna/zwoleński.

    Czarnolas

    • 780 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny murowany o pow. 220 m2 plus budynki gospodarcze i garaże na działce z polem uprawnym o pow. 2,6 ha (prąd, woda, gaz) w m. Czarnolas gm. Policzna pow. Zwoleński wo...

  • Działki budowlane
    Działki budowlane

    Korfantów

    • 80 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działki budowlane - 7 parceli - w Korfantowie, przy ul. Powstańców Śląskich. Wylot na Starą Jamkę. Powierzchnia od 12 arów. Cena od 80 tyś/ do 92tyś netto za działkę w zal...