• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kleczewem

(344)
  • DOM - tak właśnie - SPRZEDAM...
    DOM - tak właśnie - SPRZEDAM...

    Konin

    • 395 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 1 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jest! =OCENA rzeczoznawcy. LOKALIZACJA =po 3-kroć! *CHORZEŃ* /część kwiatowa/ -zabudowa szeregowa. Dom stan zamknięty: instalacje /elektryczna, wodna, ściekowa/ do ostatecznego urz...

  • Sprzedam lub wynajmę mieszkanie w Warszawie

    Konin

    • 274 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 996 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Mam do zaoferowania następujące mieszkania w Warszawie: 1-pokojowe: od 274,900 zł za 25 m2 (10.996 zł/m2); 2-pokojowe: od 299.000 zł za 45 m2 (6.644 zł/m2); 3-pokojowe: od 293.1...

  • Sprzedam

    Konin

    • 200 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Konin ul Wyszyńskiego 48/76. piętro I . Do odświeżenia lub remontu . Po wymianie okien. Cena 200 000 tyś. Zł.

  • Kupie działkę - Ślesin i okolice

    Ślesin

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany zakupem działki rekreacyjnej, nad Jeziorem Ślesińskim, Mikorzyńskim lub Pątnowskim, najlepiej w pierwszej linii brzegowej.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane Nowa Wieś koło Grudziądza
    1 / 3
    Działki budowlane Nowa Wieś koło Grudziądza

    Nowa Wieś

    • 124 400 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy niezabudowane działki budowlane o powierzchni: 1. 1164m² (SPRZEDANA) 2. 2609 m² (SPRZEDANA) 3. 1191 m² (SPRZEDANA) 4. 1114 m² (SPRZEDANA) 5. 1192 m² 6. 1192 m²...

  • 1 / 3
    Działka Skrzeszewo żukowskie

    Skrzeszewo

    • 165 300 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 1140 m umiejscowiona w Skrzeszewie Żukowskim przy ulicy Łąkowej.Działka budowlana z wydanymi Warunkami Zabudowy dla budynków mieszkalnych j...

  • 1 / 3
    Działka 4900m2,Lubieszewo,J. Lubie,las.

    Lubieszewo

    • 529 200 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Lubieszewo, gm. Złocieniec, powiat Drawsko Pomorski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 4900 m 2.Działka znajdu...

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś » ul. Topazowa

    • 637 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż
    1 / 11
    Chełmce gm Kruszwica dom na sprzedaż

    Chełmce

    • 215 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 830 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ARKADIA NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy dom
    1 / 6
    Urokliwy dom

    Nowa Wieś

    • 555 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 1 230 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 10 337 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 555 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulny całoroczny domek o całkowitej powierzchni około 90 m2. Nieruchomość położona blisko Przyjezierza. Na parterze domu znajduje się salon...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 246 480 zł cena
    • 2 054 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody s...

  • Inwestycyjny grunt z linią brzegową jeziora Lubie

    Lubieszewo

    • 2 925 540 zł cena
    • 16 253 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim!Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję z ogromnym potencjałem? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujem...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 1 040 850 zł cena
    • 6 939 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Działka nad Jeziorem Lubie – Twój Raj na Pojezierzu Drawskim! Marzysz o własnym kawałku nieba z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro i spektakularne zachody...

  • Piękna działka z dojściem do Jeziora Lubie.

    Lubieszewo

    • 329 640 zł cena
    • 2 747 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka Komercyjna w Sierakowie

    Sierakowo

    • 999 999 zł cena
    • 3 118 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Inwestycja w Przyszłość – Atrakcyjna Działka Komercyjna w Sierakowie z Potencjałem Rozwoju!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę komercyjną położoną w dynamicznie rozwijającej s...

  • Lokal mieszkalny - Janikowo

    Janikowo

    • 320 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Aukcja (licytacja) w dniu 20 listopada 2025 r. na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 1 w budynku mieszkalnym przy ul. Topolowej 3 w Janikowie. Krajowa Grupa Spożywcza S.A. ogłasza...

  • Janikowo 54m2 M3 blok 2003r wys. parter balkon Zachodnia 5 NOWA C...

    Janikowo

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz w Janikowie dużego mieszkania 2-pokojowego w nowszym kamerlanym bloku , blisko parku i jeziora w Super Cenie ... zapraszam Dwu-pokojowe rozkładowe mieszkanie , w...

  • Sprzedaż mieszkania golejewo
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkania golejewo

    Golejewo

    • 120 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam posiada mieszkanie dwupokojowe na parterze o powierzchni 37m golejewo kujawsko-pomorskie

  • Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy niedaleko jeziora.

    Stawiska

    • 200 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Dla działk...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1200 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsko-p...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 2 370 000 zł cena
    • 79 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 79000 m2 (7,9 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w wo...

  • Działki z linią brzegową dwóch jezior.
    1 / 16
    Działki z linią brzegową dwóch jezior.

    Stawiska

    • 2 952 400 zł cena
    • 134 200 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne z linią brzegową, o powierzchni łącznej 134.200 m2 (13,4 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w...

  • Działka z linią brzegową jeziora.
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora.

    Stawiska

    • 951 000 zł cena
    • 31 700 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z linią brzegową, o powierzchni łącznej 31700 m2 (3,17 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w w...

  • Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.
    1 / 5
    Działka z Warunkami Zabudowy blisko jeziora.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie k...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 120 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 5000 m2 (0,5 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujawsk...

  • Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.
    1 / 16
    Działka w bezpośredniej bliskości dwóch jezior.

    Stawiska

    • 481 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, o powierzchni łącznej 18500 m2 (1,85 ha), położone w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie kujaw...

  • Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno
    Działka na sprzedaż - Stawiska - gmina Mogilno

    Stawiska

    • 77 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę w Stawiskach nieużytek rolny klasy LIV i W nr działki 56/1, która aktualnie czeka na warunki zabudowy w Urzędzie Gminy w Mogilnie na dom o powierzchni do 200 m2 wr...

  • domek na dużej działce I gotowy biznes
    1 / 16
    domek na dużej działce I gotowy biznes

    Łąkie

    • 600 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży działkę ( a w zasadzie dwie działki) o łącznej powierzchni 7000 mkw. wraz z nowoczesnym domkiem. Domek po jednym sezonie, nowy i bardzo elegancko zaaranżowan...

  • Działka z Mpzp - 10 min od Torunia - Nowa Wieś
    1 / 6
    Działka z Mpzp - 10 min od Torunia - Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 290 000 zł cena
    • 2 051 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Nowej Wsi, 10 minut od Torunia. Nieruchomość o powierzchni 2051m2 znajduje się w Nowej Wsi, spokojnej miejscowości między Lubiczem...

  • Działka Lubieszewo

    Lubieszewo

    • 44 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • 60,09 m² wygody w JANIKOWIE | 3 pokoje gotowe do zamieszkania!

    Janikowo

    • 339 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Darek Gronowski
    Agent nieruchomości