• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Międzyzdroje
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kętrzynem

(44)
  • Fundamenty pod domek letniskowy

    Martiany

    • 15 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 385 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Dwie działki obok siebie z fundamentami na domki letniskowe,wielkość fundamentu 4,9x8m. odległość między fundamentami 12m.Takich fundamentów jest 20 na tym terenie ,teren na którym...

  • Sprzedam

    Srokowo

    • 150 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 2 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 69 metrów 3 pokoje kuchnia, łazienka.ul Parkowa,parter Pomieszczenia po remoncie Z wyjątkiem jednego pokoju.Ogrzewanie centralne.Mieszkanie własnościowe .Cena d...

  • Dom-Kamienica w centrum Reszla
    1 / 11
    Dom-Kamienica w centrum Reszla

    Reszel

    • 1 400 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Dom w centrum miasta Reszla z trzema mieszkaniami około 300m2 i pomieszczeniem na działalność o powierzchni handlowej 100m2 + zaplecze nad sklepem mieszkania samodzielne 1 piętro m...

  • sprzedam działkę leśną
    sprzedam działkę leśną

    Ogródki

    • 65 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną Ls V o pow. 0,6 ha w obrębie Ogródki gm. Barciany

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domek i budynki gospodarcze
    1 / 9
    Domek i budynki gospodarcze

    Śmiardowo

    • 160 000 zł cena
    • 9 786 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko spokoju Śmiardowo informacje tel na plakacie z nr telefonu pierwsze zdjęcie. Zdjęcia z dawnych lat można obejrzeć na mapy googlle http*********************************...

  • Domek z budynkami gospodarczymi

    Śmiardowo

    • 160 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Siedlisko spokoju Śmiardowo tel kontaktowy na zdjęciu na bramie. Posesja koło hektara budynek mieszkalny budynek letnia kuchnia ,budynek gospodarczy ,budynek ala-stodoła,sad dawne...

  • Lokal Nowe Bagienice

    Nowe Bagienice

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy teren nad jeziorem Sarż w Nowych Bagienicach. Oferowana nieruchomość składa się z 4 działek: 1. Działka nr 10/7 o powierzchn...

  • Krzywe, gm. Prostki Działka z dostępem do Jeziora Stackiego
    1 / 5
    Krzywe, gm. Prostki Działka z dostępem do Jeziora Stackiego

    Krzywe

    • 1 499 000 zł cena
    • 9 993 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dostępem do Jeziora Stackiego w miejscowości Krzywe, gm. Prostki. Numer działki: 11/1 Powierzchnia: 9993 m2 (Istnieje możliwość zakupu również działki sąsiedniej nr...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Borowe

    • 2 100 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mołtajny

    • 180 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo
    Biuro nieruchomości

  • Działka Nowe Bagienice

    Nowe Bagienice

    • 1 500 000 zł cena
    • 17 700 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę z linią brzegową jeziora Sarż. Oferowana działka nr 11 ma powierzchnię 1,77 ha i zlokalizowana jest we wsi Nowe Bagienice pod...

  • Działka 4150m przy jeziorze Karw Mazury Mrągowo
    1 / 9
    Działka 4150m przy jeziorze Karw Mazury Mrągowo

    Karwie

    • 480 000 zł cena
    • 4 150 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja : Karwie koło Mrągowa woj warmińsko mazurskie Jezioro Karw koło Mrągowa, Mazury Działka rolna 4150m2 przy jeziorze Karw Wymiary: 34 x118 m szerszym brzegiem ułożona d...

  • Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca
    1 / 5
    Siedlisko wiejskie w Kolnie, niedaleko Biskupca

    Kolno

    • 400 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko wiejskie w miejscowości gminnej Kolno, gmina Kolno, województwo warmińsko-mazurskie, 50 km od Olsztyna, 32 km od Kętrzyna, 19 km od Biskupca. Nieruchomość składa się z d...

  • Działka z WZ 150 metrów od linii brzegowej J.Dłużec
    1 / 11
    Działka z WZ 150 metrów od linii brzegowej J.Dłużec

    Borowe

    • 49 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom położony na wzgórzu oferujący przepiękny widok na jezioro. Poranna kawka na tarasie na górnym poziomie dachu płaskiego, z zapierającym dech w piersiach widokiem na jezioro......

  • Działka Brejdyny

    Brejdyny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działki budowlanej na Mazurach Lokalizacja Brejdyny, gmina Piecki, powiat mrągowski malownicza, spokojna okolica w otoczeniu lasów i jezior, z...

  • DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem
    1 / 4
    DUŻA DZIAŁKA nad jeziorem

    Borowe

    • 445 000 zł cena
    • 6 861 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZ POŚREDNIKA - KONTAKT MAILOWY LUB TELEFONICZNY Pięknie położona działka z Warunkami Zabudowy we wsi Borowe (gm. Sorkwity, pow. mrągowski). Widok na jezioro Dłużec, do brzegu k...

  • SPRZEDAZ
    1 / 4
    SPRZEDAZ

    Kolno

    • 390 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gmina KOLNO--przedszkole szkoła,Urząd Gminy ,Stanu Cywilnego, policja, przychodnia NFZ,pkp,pks,kosciół,cmentarz,poczta z domem mieszkalnym i z budynkiem gospodarczym.Wdomu są trzy...

  • Kosewo, dom z bala na dużej działce o pow. 9600 m2
    1 / 16
    Kosewo, dom z bala na dużej działce o pow. 9600 m2

    Kosewo

    • 1 450 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 11 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza w salonie, t...

  • Działka usługowa Gajewo gm. Giżycko, Dworska
    1 / 7
    Działka usługowa Gajewo gm. Giżycko, Dworska

    Gajewo

    • 375 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż działkę Gajewie. Działka położona jest na skrzyżowaniu ulic Dworskiej i Obwodowej. Powierzchnia działki 3000m...

  • Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka
    1 / 9
    Działka z budynkiem gospodarczym, Antonowo k/Giżycka

    Antonowo

    • 470 000 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 604 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjnie położona działka w cichej i pięknej okolicy z dala od zgiełku ulicznego, z widokiem na poniżej położone łąki oraz z każdej strony bliski dostęp do Wielkich Jezior Mazur...

  • Dom Młynowo

    Młynowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim Tymnikowo 1C, obręb Młynowo gm. Mrągowo Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Tymnikow...

  • Działka budowlana Lutry gm. Kolno,
    1 / 5
    Działka budowlana Lutry gm. Kolno,

    Lutry

    • 150 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż działki bu...

  • Działka ze stawem otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 13
    Działka ze stawem otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 79 000 zł cena
    • 2 840 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyobraź sobie miejsce, w którym poranki zaczynają się śpiewem ptaków, a wieczory można spędzać nad własnym stawem, w ciszy i w otoczeniu lasu. Jeśli marzysz o domu wśród natury, z...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 8
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnym miejscu, w otoczeniu natury i z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta może być idealną propozycją. Na sprzedaż działka o powierzchni...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 9
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 803 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzą Państwo o własnym domu w spokojnej okolicy, wśród zieleni i z dala od miejskiego zgiełku, ta nieruchomość może być idealnym miejscem do realizacji tych planów. Na sprze...

  • Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury
    1 / 9
    Działka budowlana otoczona lasem Warmia Mazury

    Smolanka

    • 69 000 zł cena
    • 1 540 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Gajewo

    Gajewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 263 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej pod samym Giżyckiem to właśnie znalazłeś!!! Na sprzedaż piękna działka, położona przy ul. Dworskiej/Spacerowej w Gajewie, gminie Giżycko, powie...

  • Działka z widokiem na jeziora, możliwość zabudowy
    1 / 9
    Działka z widokiem na jeziora, możliwość zabudowy

    Probark

    • 533 500 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki położonej w Probarku k. Mrągowa. Miejsce wyjątkowo ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrodniczo-krajobrazowych z przepiękną pano...

  • Widokowa działka pod mazurski dom
    1 / 10
    Widokowa działka pod mazurski dom

    Śniadowo

    • 215 640 zł cena
    • 3 594 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka na obrzeżach mazurskiej wsi - Śniadowa, na wzniesieniu, z przepięknym widokiem na zatokę jeziora Juksty, las i łąki. Miejsce ciche i spokojne o wyjątkowych walorach przyrod...

  • Działka na Mazurach w Probarku
    1 / 7
    Działka na Mazurach w Probarku

    Probark

    • 49 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę nr 58/16 położoną w małej, turystycznej miejscowości w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego ,nieopodal jeziora Probarskiego. Działka z...

  • Działka Młynowo

    Młynowo

    • 156 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Młynowo , tuż przy granicy Mrągowa . Wszystkie działki są w pełni uzbrojone: woda, kanalizacja i prąd zn...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 13
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 209 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jest zarezerwowana*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wył...

  • Mrągowo, działka 1300m2, Probark
    1 / 5
    Mrągowo, działka 1300m2, Probark

    Probark

    • 84 500 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiosna to idealny moment na własną działkę na Mazurach. Spędź wakacje u siebie.   NIE POBIERAMY WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO.   Działka budowlana 1300 m² – 400 m od jeziora Probark...

  • Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa
    1 / 14
    Działka budowlana | Las Miejski, ul. Spacerowa

    Gajewo

    • 170 000 zł cena
    • 1 043 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Giżycku w dzielnicy przy samym Lesie Miejskim w Giżycku, przy ul. Spacerowej. To idealna prop...