• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Drawskiem Pomorskim

(27)
  • Dom Rożnowo Łobeskie gm. Łobez
    Dom Rożnowo Łobeskie gm. Łobez

    Rożnowo Łobeskie

    • 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Rożnowo Łobeskie / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże...

  • Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w Rzęśnicy, blisko Złocieniec

    Rzęśnica

    • 180 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 914 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam !!! Mieszkanie dwupokojowe (46 metrów) w Rzęśnicy, 4 km od Złocieńca. Do mieszkania przynależy murowany GARAŻ i duży OGRÓDEK z miejscem na grilla. Mieszkanie w bloku, w sk...

  • Dom z lokalem usł. pośród zieleni i ciszy.
    1 / 11
    Dom z lokalem usł. pośród zieleni i ciszy.

    Lesięcin

    • 919 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 535 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wśród lasów i jezior – Lesięcin Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w miejscowości Lesięcin (gmina Węgorzyno, powiat łobeski, woj. zachodniopomorskie). Nieruchom...

  • Dom Lubieszewo gm. Złocieniec
    Dom Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny lub mieszkalny w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro LUBIE. Dom został wybudowany na zgłoszenie - jako budynek gospodarczy do 35m2. W...

  • Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec
    1 / 15
    Działka rolna Lubieszewo gm. Złocieniec

    Lubieszewo

    • 349 000 zł cena
    • 1 091 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka z przepięknym widokiem o powierzchni 1091 m w Lubieszewie (gm. Złocieniec, pow. drawski), tuż obok jeziora Lubie, idealna do zamieszkania, jako działka rekreacy...

  • Działka budowlana Ostrowice
    1 / 3
    Działka budowlana Ostrowice

    Ostrowice

    • 170 400 zł cena
    • 4 260 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 4 KM OD JEZIORA SIECINO! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Ostrowice, w gminie Drawsko-Pomorskie, zaledwie 4km od Jeziora Siecino!...

  • ŁOBEZ okolica połowa domu z działką
    1 / 11
    ŁOBEZ okolica połowa domu z działką

    Łobez

    • 230 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Część domu poniemieckiego położonym pośród sadów w urokliwej wsi Starogard oddalonej 9 km od Reska i 12 km od Łobza. Dom piętrowy, podpiwniczony ze strychem. W skład mieszkania wch...

  • Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o pow. 28 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Hanki Sawickiej w Łobzie. Standard: okna PCV, na podłogach panele,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam gotowy biznes gastronomia
    Sprzedam gotowy biznes gastronomia

    Łobez

    • 120 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam prosperujacy biznes z branży gastronomicznej - wyroby regionalne, dania typu fast food. Biznes prowadzony ponad 30 lat od 1994r. przynosi realne i udokumentowane dochody....

  • Na sprzedaż urokliwa działka blisko jeziora
    1 / 3
    Na sprzedaż urokliwa działka blisko jeziora

    Głęboczek

    • 240 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – wyjątkowa działka 3800 m² w Głęboczku, gmina Czaplinek Wyobraź sobie własne miejsce nad jeziorem, gdzie ciszę przerywa jedynie śpiew ptaków, a każdy dzień zaczyna si...

  • Dom z potencjałem
    1 / 14
    Dom z potencjałem

    Złocieniec

    • 680 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom usługowo-mieszkalny, również możliwość wykorzystania budynku na pensjonat. Dom ze sporym potencjałem, dla jednej lub więcej rodzin (także np. z mniej sprawną osobą na dole) tak...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 159 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Nieruchomość - Wysiedle

    Wysiedle

    • 41 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Burmistrz Łobza ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na zbycie udziału Gminy Łobez w ½ części prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej numerem geodezy...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie
    Sprzedam działkę budowlaną w Gudowie nad jez. Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w gminie Gudowo w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoport...

  • Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie
    1 / 5
    Działka budowlana w Gudowie nad jeziorem Lubie

    Gudowo

    • 570 000 zł cena
    • 2 584 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż malowniczą nieruchomość nierolną niezabudowaną położoną w Gudowie w odległości 6km od Drawska Pomorskiego nad jez. Lubie. Identyfikator działki w geoportalu: 3...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Lubieszewo

    • 1 275 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DRAWSKIE NIERUCHOMOŚCI Ewa Jakszuk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Linowno

    • 95 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 2 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Nieruchomości DOM-STYL
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Dalewo

    • 950 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pietrusewicz Nieruchomości Marlena Pietrusewicz
    Biuro nieruchomości

  • Działka1099m2,Stawno,gm.Goleniów,pod lasem.

    Stawno

    • 118 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Stawno, gm Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 1099 m2.Brak miejscowego planu zagospodarowa...