• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świerzawa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rożnowo Łobeskie

(1)
  • Dom Rożnowo Łobeskie gm. Łobez
    Dom Rożnowo Łobeskie gm. Łobez

    Rożnowo Łobeskie

    • 255 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Rożnowo Łobeskie / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam działki nad jeziorem

    Przytoń

    • 600 000 zł cena
    • 11 560 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona nieruchomość, na wzniesieniu, z dostępem do jeziora Przytonko, na terenie gminy Drawsko pomorskie gdzie znajduje się kilka jezior o charakterze turystycznym. Należ...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr

Łobez

    • 850 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 3 795 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal uzytkowy parter i piętro niezależne wejścia ,ale jednocześnie połączone na działalność usługową,biurową, /usługi fryzjerskie ,kosmetyczne fitness,medyczne ,/możliwość przeksz...

  • Nieruchomość - Wysiedle

    Wysiedle

    • 41 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Burmistrz Łobza ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na zbycie udziału Gminy Łobez w ½ części prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej numerem geodezy...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 159 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 5 679 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną, widną kuchnią o pow. 28 mkw położone na 2 piętrze w niskim bloku na Osiedlu Hanki Sawickiej w Łobzie. Standard: okna PCV, na podłogach panele,...

  • Lokal użytkowy
    Lokal użytkowy

    Łobez

    • 800 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 3 739 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal uzytkowy składający się z parteru i piętra /sprzedaż całości lub parteru albo piętra osobne wejścia/w budynku wybudowanym w 2007r.Do budynku przynalezny jest parking. Lokale...

  • Sprzedam gotowy biznes gastronomia
    Sprzedam gotowy biznes gastronomia

    Łobez

    • 120 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 1 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam prosperujacy biznes z branży gastronomicznej - wyroby regionalne, dania typu fast food. Biznes prowadzony ponad 30 lat od 1994r. przynosi realne i udokumentowane dochody....

  • Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez
    1 / 7
    Kawalerka do wynajęcia w spokojnej okolicy Łobez

    Łobez

    • 1 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

• ŁOBEZ okolica połowa domu z działką
    1 / 11
    ŁOBEZ okolica połowa domu z działką

    Łobez

    • 230 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Część domu poniemieckiego położonym pośród sadów w urokliwej wsi Starogard oddalonej 9 km od Reska i 12 km od Łobza. Dom piętrowy, podpiwniczony ze strychem. W skład mieszkania wch...