• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Domaniów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pobierowo

(23)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pobierowo

    • 989 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom Finansowy PATRIA
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjne działki budowlane tylko 3km do Pobierowa
    1 / 14
    Atrakcyjne działki budowlane tylko 3km do Pobierowa

    Pobierowo

    • 399 000 zł cena
    • 1 818 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka z warunkami zabudowy w Gostyniu koło Pobierowa. Super atrakcyjna lokalizacja do morza 3 km Pobierowo gdzie jest piękna piaszczysta plaża, w odległości 14 km od...

  • Działka Pobierowo

    Pobierowo

    • 150 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Okazja -działka do sprzedaży ,położona w miejscowości Redliny oddalonej od Pobierowa o 6km. Działka ma dostęp do sieci wodociągowej oraz elektrycznej oraz wydane warunki pod zabud...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m
    Działki budowlane nad morzem koło Niechorza 150 zł/m

    Lędzin

    • 120 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w Lędzinie koło Niechorza. Do morza 2km. Wszystkie działki po 1200 metrów. Prąd na pierwszej działce. Cena za metr 150 zł. Zapraszamy.[tel], [tel]

  • Apartament/studio 50 m od morza w Rewalu

    Rewal » ul. Szczecińska

    • 389 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedstawiamy ofertę zakupu 1. pokojowego, apartamentu typu studio o powierzchni 24 m2, z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, w budynku willowym z basenem i sauną, w świetnej l...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 449 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rewal

    • 542 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 645 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 850 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !
    1 / 15
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! !

    Dziwnówek

    • 1 345 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 35 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    APARTAMENT Z PIĘKNYM I MALOWNICZYM WIDOKIEM NA MORZE ! ! ! Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 38,60 m2 zlokalizowany na poziomie IX piętra w...

  • Kup gotowe osiedle i zarabiaj.... 200m do morza

    Dziwnówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 12 574 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcesz zarabiać na nieruchomościach? To ta ofera jes dla Ciebie! Kup gotowe osiedle !! CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ?...

  • Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem

    Dziwnówek

    • 620 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Znakomita oferta-do rozsądnej negocjacji! Oferuję Państwu na sprzedaż przytulny apartament z balkonem na ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu. Jest o powierzchni 41 m2, składa się z...

  • PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA
    1 / 16
    PIĘKNY WIDOK NA LAS SOSNOWY - 150 M OD MORZA

    Dziwnówek

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o pow. 41 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposażonym w nowoczesn...

  • APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !
    1 / 16
    APARTAMENT Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA ZALEW ! ! !

    Dziwnówek

    • 750 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament z widokiem na morze o pow. 40,19 m2 zlokalizowany na poziomie VI piętra w XI kondygnacyjnym budynku rekreacyjno – wypoczynkowym wyposa...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 181 350 zł cena
    • 1 395 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1395 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice
    1 / 8
    Działka budowlana Ninikowo gm. Karnice

    Ninikowo

    • 169 130 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Ninikowo, Gmina Karnice, Powiat Gryfice, 3 km do morza - Rewal, o powierzchni 1301 m 2 , z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (...

  • Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza
    Sprzedam działke 3100m2 Dziwnowek 900m do morza

    Dziwnówek

    • 128 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działke rekreacyjna Morzem w Dziwnowku 900m do morza. Powierzchnia 3100qm z mozliwoscia podzialu. Cena.128zl - 1m2 Kontakt tel. Pan Robert 0049176 84379518

  • Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum i morza do wynajęcia od 01.04.2026 r.woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. 31...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament bez prowizji

    Dziwnówek

    • 629 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu...

  • Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji
    Dziwnówek - Wyjątkowy apartament 79m2 bez prowizji

    Dziwnówek

    • 855 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament położony na poddaszu IV kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w Dziwnówku przy ul. Morskiej 5, zaledwie 250 m od morza. Z apartamentu rozci...

  • Horizon Park apartament przy PORTA MARE
    1 / 16
    Horizon Park apartament przy PORTA MARE

    Dziwnówek

    • 997 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 660 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m²) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6 g...

  • Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.
    1 / 16
    Klifowa Rewal 2 pok.42 m2, miejsce post. w garażu.

    Rewal

    • 660 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż, dwupokojowy apartament o powierzchni 42,2 m2, zlokalizowany na parterze jednego z apartamentowców 'Klifowa". Osiedle zlokalizowane w pierwszej lini brze...

  • Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bałtykiem
    1 / 16
    Idealny na Inwestycję – Dwupoziomowy Apartament z Basenem Nad Bał...

    Rewal

    • 629 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję Państwu atrakcyjny, w pełni przygotowany apartament położony w prestiżowym, nadmorskim Rewalu. Jest to nowoczesny, dwupoziomowy apartament znajdujący się w budynku oddanym...

  • Apartament 200 m od plaży i widok na wodę
    1 / 16
    Apartament 200 m od plaży i widok na wodę

    Dziwnówek

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Inwestycja w zdrowie i przyszłość: Apartament Vela Mare w sercu powstającego Uzdrowiska!Szukasz miejsca, które łączy luksusowy wypoczynek z realnym zyskiem i dbaniem o zdrowie? Mam...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 13
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 804 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament Klifowa Resort, Rewal. zakup od firmy brak PCC 2%. Cena nieruchomości: 804 000 zł + 23% VAT Powierzchnia: 35 m Układ: 2 pokoje | Balkon | Miejsce postojowe w...

  • Mieszkanie Rewal, Morska
    1 / 11
    Mieszkanie Rewal, Morska

    Rewal

    • 599 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 20 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Klifowa Resort, ul. Morska, 100 m od morza, Rewal. Cena 599 000 pln (+ 23% VAT) Zapraszam na wirtualny spacer: [url] Apartament 100 m od plaży w Rewalu Klifowa Resort Pow.: 28,65...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 695 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rewal

    • 1 180 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Emhouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Dziwnówku do wynajęcia
    Mieszkanie w Dziwnówku do wynajęcia

    Dziwnówek

    • 3 100 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 3 pokojowe umeblowane, oddzielnie WC i łazienka, balkon, piwnica, ogrzewanie i woda z sieci, blisko morza i centrum w Dziwnówku do wynajęcia na dłuższy okres. Koszt wyna...

  • Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe
    Dziwnówek - mieszkanie 2 pokojowe

    Dziwnówek

    • 2 600 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe blisko morza i centrum do wynajęcia od 01.12.2027 r. dłuższy okres czasu. Ogrzewanie i woda z sieci. Koszt 2600 zł. na dzień dzisiejszy za miesiąc, w tym zawa...

  • Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.
    1 / 15
    Piękny Apartament z tarasem i widokiem na morze.

    Rewal

    • 2 165 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 40 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wyobraź sobie, każdy dzień zaczyna się od szumu fal, i nie kończy się spektakularnym zachodem słońca nad Bałtykiem. Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w prestiżowej inwesty...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZY chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? CZY chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? CZY chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż miesz...

  • Na sprzedaż cały bliźniak w cenie apartamentu.

    Dziwnówek

    • 1 100 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 12 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż