• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Orzechówka

(1)
  • Działka rolno-budowlana nad j. Tajno, Orzechówka

    Orzechówka

    • 99 000 zł cena
    • 2 096 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolną nad jeziorem Tajno. Działka o powierzchni 2096m2 położona jest w miejscowości Orzechówka, gmina Rajgród w otulinie Bi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom
    1 / 16
    Sprzedam dom

    Psary-Stara Wieś

    • 790 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 180m² z budynkiem gospodarczym 40m² położony w Górach Świętokrzyskich w bardzo pięknej okolicy dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Dom znajduje się na działce o p...

  • Sprzedam dom do remontu w Suchedniowie

    Suchedniów

    • 400 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom do remontu w Suchedniowie. Cena do negocjacji.

  • Działka Wilków

    Wilków

    • 139 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2, zlokalizowana w miejscowości Wilków gm. Bodzentyn. Działka w drugiej linii, płaska, nieogrodzona, w kształcie kwadratu. Przybliżone wymiar...

  • Działka gospodarstwo Wiącka gm. Bodzentyn
    1 / 5
    Działka gospodarstwo Wiącka gm. Bodzentyn

    Wiącka

    • 129 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki w miejscowości Wiącka gmina Bodzentyn. Działka rolna o powierzchni 3300 m z możliwością przeksz...

  • Atrakcyjna działka w Mostkach, Dobra Dróża

    Mostki

    • 453 900 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam bardzo atrakcyjną działkę w Mostkach Dobra Dróża (powiat Skarżyski). Działka zadrzewiona mieszanym samosiejnym drzewostanem do zabudowy. Powierzchnia działki 8600 mkw; sze...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klonów

    • 699 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ostojów ul.

    Ostojów

    • 126 000 zł cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż - Ostojów, gm. Suchedniów, pow. Skarżysko-KamiennaNa sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 980-1677 m², położone w miejscowości Ostoj...

  • Dom Hucisko ul. Hucisko

    Hucisko

    • 710 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z przestrzenią, swiatłem i spokojem Hucisko, gm. Strawczyn Cena: 710 000 zl Powierzchnia domu: 113 m Powierzchnia działki: 5214 m Dom, w ktorym życie płynie spokojniej Ten d...

  • Działka Suchedniów

    Suchedniów

    • 230 000 zł cena
    • 2 383 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2383 m , położoną w urokliwej miejscowości Suchedniów, zaledwie 20 minut drogi od Kielc. Cena: 230...

  • Dom Klonów gm. Łączna
    1 / 15
    Dom Klonów gm. Łączna

    Klonów

    • 1 750 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 8 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego z bali, o powierzchni użytkowej 175,1 m² i całkowitej 206,6m2, usytuowanego na dużej...

  • SUCHEDNIÓW, POWIERZCHNIA HANDLOWO-USŁUGOWA DO WYNAJĘCIA
    SUCHEDNIÓW, POWIERZCHNIA HANDLOWO-USŁUGOWA DO WYNAJĘCIA

    Suchedniów

    • 35 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę powierzchnię handlowo - usługową w Suchedniowie w Domu Handlowym. Istnieje możliwość własnego zaadaptowania lokalu, pod własne potrzeby (handel, usługi) Powierzchnia zlok...

  • Dom Bodzentyn Bodzentyn, Plac Żwirki
    1 / 10
    Dom Bodzentyn Bodzentyn, Plac Żwirki

    Bodzentyn

    • 349 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z lokalem gastronomicznym w sercu Gór Świętokrzyskich - Rynek, Bodzentyn Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i mieszkaniowym, położona w ścis...

  • Działka Bodzentyn
    1 / 4
    Działka Bodzentyn

    Bodzentyn

    • 200 000 zł cena
    • 7 161 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 7161 m2 , zlokalizowana w Bodzentynie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka płaska, w pierwszej linii, nieogrodzona, niezagospodarowana, w kształ...

  • Dom Łączna
    1 / 9
    Dom Łączna

    Łączna

    • 2 500 000 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż elegancki dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 187 m2 (pow. całkowitej ok. 283 m2), usytuowany na działkach o łącznej powierzchni 10 206 m2...

  • Działka Suchedniów Stokowiec
    1 / 9
    Działka Suchedniów Stokowiec

    Suchedniów

    • 635 000 zł cena
    • 36 051 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej o powierzchni 36 051 m2, zlokalizowana w Suchedniowie. Nieruchomość składa się z 10 przylegających do siebie działek. Położona w pi...

  • Działka Święta Katarzyna gm. Bodzentyn
    1 / 13
    Działka Święta Katarzyna gm. Bodzentyn

    Święta Katarzyna

    • 300 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 75 00 m2 , zlokalizowana w Świętej Katarzynie, gm. Bodzentyn . Działka w kształcie prostokąta, o przybliżonych wymiarach: 31 x 215 x 37 x...

  • Działka Czerwona Górka gm. Łączna
    1 / 5
    Działka Czerwona Górka gm. Łączna

    Czerwona Górka

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerwona Górka, w gm. Łączna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii w stosunku drogi. Ter...

  • Działka Łączna Jaśle
    1 / 7
    Działka Łączna Jaśle

    Łączna

    • 250 000 zł cena
    • 1 589 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1589 m2 zlokalizowana w miejscowości Jaśle, w gm. Łączna. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - oznaczona symb...

  • Dom Suchedniów
    Dom Suchedniów

    Suchedniów

    • 740 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy budynek usługowo-mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 210 m2 , zlokalizowany w centralnej części Suchedniowa. Parter budynku o powierzchni...

  • Lokal użytkowy Bodzentyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bodzentyn

    Bodzentyn

    • 4 625 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala o powierzchni około 185 m2 zlokalizowana tuż przy granicy Bodzentyna. Cała hala składa się z dwóch części jedna o powierzchni 110 m2 o wymiarach około 7,5 x 14,6...

  • Działka Wilków ul. Łysogórska

    Wilków » ul. Łysogórska

    • 180 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka w sercu gór świętokrzyskich!Działka budowlana o powierzchni 1066 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od Kiel...

  • Działka Łączna rynek pierwotny ul.

    Łączna

    • 220 000 zł cena
    • 1 710 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Działka Budowlana - Idealna Przestrzeń pod Twoje Marzenia!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1 700 m2.To m...

  • Działka Czerwona Górka ul.

    Czerwona Górka

    • 299 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano - rolna o powierzchni 11200 mkw. położona w spokojnej miejscowości Czerwona Górka w gminie Łączna w powiecie Skarżyskim.Na przedmiotowej nieruchomości jest rozpoc...

  • Działka Łączna rynek pierwotny ul.

    Łączna

    • 920 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa Działka Budowlana - Idealna Przestrzeń pod Twoje Marzenia!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 10 200 m2, po...

  • Działka Wilków ul. Łysogórska

    Wilków » ul. Łysogórska

    • 186 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    ***TYLKO W NASZYM BIURZE***Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od Kie...

  • Działka Wilków ul.

    Wilków

    • 372 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

                                           *** TYLKO W NASZYM BIURZE ***Piękna, świetnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 3 100 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. B...

  • Dom 100,5m2 + działka 0,99ha w Podgórzu
    1 / 16
    Dom 100,5m2 + działka 0,99ha w Podgórzu

    Podgórze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom 100,5m2 na działce 0,99ha w miejscowości Podgórze. Jest to miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, spokoju i...

  • Dom Święta Katarzyna gm. Bodzentyn Święta Katarzyna
    Dom Święta Katarzyna gm. Bodzentyn Święta Katarzyna

    Święta Katarzyna

    • 549 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 5 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIURO NIERUCHOMOŚCI TWOJE M Prezentuje na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji - u podnóża Góry Łysicy! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Świętej Katarz...

  • Działka Mostki ul.

    Mostki

    • 1 430 000 zł cena
    • 14 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny - Mostki | Suchedniów | Zalew | LasNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Mostki, tuż obok Zalew w...