• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nowy Świat

(1)
  • Dom Nowy Świat gm. Sulechów
    Dom Nowy Świat gm. Sulechów

    Nowy Świat

    • 579 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KOMFORT | NOWA IWESTYCJA | TWÓJ DOM POD LASEM Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 1 050 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cigacice

    • 365 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Lokal 82,5 m2 w centrum Sulechowa sprzedam
    Lokal 82,5 m2 w centrum Sulechowa sprzedam

    Sulechów

    • 880 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal narożnikowy na parterze w nowej kamienicy w centrum Sulechowa, 4 duże witryny, 2 wejścia. Sanitariat, ogrzewanie gazowe, parking. Lokal z najemcą sieciowym i umową beztermin...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 334 978 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu I etap inwestycji w Sulechowie przy ul. Tkackiej. Nowopowstający budynek z 2 i 3 pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 34,61m2 m2 do 63,04 m2. Planowane zak...

  • Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 105 700 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 3 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – I próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie przy...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 317 880 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 350 928 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 308 736 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 398 300 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Udział 12/16 w lokalu mieszkalnym nr 7, Sulechów

    Sulechów

    • 79 275 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda nieruchomości – II próba sprzedaży Udział w wysokości 12/16 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 7 o funkcji mieszkalnej, położonej w Sulechowie prz...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 339 696 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 309 600 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 305 280 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 269 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 342 720 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,79m2 usytuowane na piątym piętrze nowopowstającego apartamentowca przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokato...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 312 264 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 43,73m2 usytuowane w I etapie inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania komórka lokatorska. Lokal z...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 10
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 436 380 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 63,04m2 usytuowane na piątym piętrze apartamentowca w inwestycji deweloperskiej przy ul. Tkackiej w Sulechowie. W cenie mieszkania kom...

  • Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 584 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 304 920 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 390 997 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 307 944 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 357 264 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 311 256 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 379 120 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 384 536 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Sulechów, Tkacka
    1 / 9
    Mieszkanie Sulechów, Tkacka

    Sulechów

    • 407 540 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Działka koło Sulechowa
    Działka koło Sulechowa

    Sulechów

    • 559 000 zł cena
    • 53 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BIURO NIERUCHOMOŚCI CITY INVEST poleca do sprzedaży dużą działkę rolną zlokalizowaną w okolicy Sulechowa. Teren o powierzchni sięgającej 53000m2. /5,3 ha/, zawiera w sobie staw o p...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Sulechów

    • 689 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Sulechów

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości