mieszkanie na sprzedaż
4 lut 2026

Mieszkanie Zakopane ul. Stroma

Zakopane ul. Stroma
woj. Małopolskie pow. tatrzański gm. tatrzański
Dodane 3 miesiące temu, środa, 4 luty 2026 11:30
920 000 zł 61 m2
920 000 zł 61 m2 15 082 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 61 m2
Cena za metr 15 082 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K37446110

Opis

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego.

Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedużego apartamentowca.
Doskonała lokalizacja, spokojna dzielnica., dogodny dojazd drogą asfaltową gminną.

Mieszkanie składa się z:

Poziom pierwszy:

1/ salon z balkonem
2/ kameralna klatka schodowa prowadząca na drugi poziom.
3/ otwarta kuchnia
4/ sypialnia
5/ pokój dziecięcy.
6/ łazienka z prysznicem i wc

Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym. Wejście do garażu z klatki schodowej. Wjazd i wyjazd od strony ulicy wjazdowej na posesję.

Ogrzewanie elektryczne - piece akumulacyjne ( I i II taryfa).

Media:

- woda i kanalizacja miejska
- prąd

Miesięczny czynsz ok. 600zł (w tym: fundusz remontowy oraz wywóz śmieci).

Ciepła woda - bojler elektryczny.

Więcej informacji pod nr. tel. Pokaż numer telefonu lub na stronie biura: Michalik Nieruchomości ul. Nowotarska 19, 34-500 Zakopane

Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 191
  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 61 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Zakopane, ul. Stroma
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: 2026-02-04
  • Data aktualizacji: 2026-02-06
  • ID ogłoszenia: K37446110
  • Źródło: Michalik Nieruchomości