mieszkanie na sprzedaż
15 kwi 2025

Mieszkanie Zakopane ul. Krupówki

Zakopane ul. Krupówki
woj. Małopolskie pow. tatrzański gm. tatrzański
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 15 kwiecień 2025 13:20
1 166 000 zł 58 m2
1 166 000 zł 58 m2 20 104 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 58 m2
Cena za metr 20 104 zł/m2
Pokoje 4
Piętro Parter
ID oferty K37095615

Opis

MIESZKANIE PRZY KRUPÓWKACH

Mam w sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie pod względem lokalizacji oraz możliwości.
Mieszkanie w prawdzie jest do remontu ale stwarza wiele możliwości inwestycyjnych z racji lokalizacji oraz możliwości podziału mieszkania na dwa mniejsze mieszkania

Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze , posiada dwa oddzielne wejścia co umożliwia podzielenie tego lokalu na dwa apartamenty, każdy z własnym ogródkiem.

Mieszkanie składa się z:

- 4 pokoi
- oddzielnej kuchni ( z oknem)
- łazienki z prysznicem i wc
- oddzielnego wc
- korytarza,
- dwóch ogródków
- miejsca postojowego przed budynkiem.

Ogrzewanie centralne miejskie - geotermia
woda i kanalizacja miejska.

WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE UMÓWIENIE WIZYTY!!!

NIE CZEKAJ ,INWESTUJ ,ZANIM KTO INNY ZROBI TO ZA CIEBIE !!!

Więcej informacjo pod nr. tel. Pokaż numer telefonu lub na stronie biura: Michalik Nieruchomości ul. Nowotarska 19, 34-500 Zakopane

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 161
  • Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 58 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Zakopane, ul. Krupówki
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2025-04-15
  • Data aktualizacji: 2026-02-23
  • ID ogłoszenia: K37095615
  • Źródło: Michalik Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!