mieszkanie na sprzedaż
5 mar 2025

Mieszkanie w świetnej lok. blisko Stare Miasto

Lublin Śródmieście ul. Nowy Plac Targowy
woj. Lubelskie pow. Lublin gm. Lublin
Dodane 1 rok temu, środa, 5 marzec 2025 11:20
440 000 zł 38 m2
440 000 zł 38 m2 11 579 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 38 m2
Cena za metr 11 579 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K37032673

Opis

** Świetna lokalizacja 180 m od Zamku i Starego Miasta **

** Oferta tylko w biurze KNC CITY **

ŚRÓDMIEŚCIE: do sprzedania małe, przytulne mieszkanie o pow. 39 m². W skład mieszkania wchodzi pokój, gabinet, osobna kuchnia, mały przedpokój, łazienka z WC.
Mieszkanie zlokalizowane na 2 pietrze w zadbanej kamienicy z 1923r. Świetna lokalizacja tylko 180 m od Zamku i Starego Miasta. Idealne nada sie również jako loft na wynajem krótkoterminowy. Bez piecyków gazowych !. Mieszkanie zadbane, czyste, do zamieszkania. Parking dla mieszkańców na podwórku. Pełna własność, założona księga wieczysta, wspólnośćmałżeńska, niski czynsz, bez zadłużeń. POLECAM !

** KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY **
** ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ **

Uwaga: mieszkanie nada się również na biuro, kancelarię itp.

Opis pomieszczeń (patrz rzut):
- powierzchnia mieszkania: 39 m²;
- 2 pietro/w 3 piętrowej kamienicy;

Standard wykończenia:
- mieszkanie w stanie dobrym, czyste, zadbane do zamieszkania, wymaga oświeżenia;
- podłogi: pokój,gabinet, przedpokój kuchnia panele, łazienka terakota;
- łazienka glazura, terakota, natrysk;
- ciepła woda : miejska (bez piecyków gaz.)
- ogrzewanie: miejskie (bez piecyków gaz.)

Opis budynku:
- kamienica 3 piętrowa ul. Nowy Plac Targowy;
- rok budowy: ok. 1923 r;
- budulec: cegła;
- parking dla mieszkańców na podwórku;

Otoczenie budynku: