mieszkanie na sprzedaż
20 maj 2024

Mieszkanie Lębork ul.

woj. Pomorskie pow. lęborski gm. lęborski
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 20 maj 2024 16:20
430 000 zł 76 m2
430 000 zł 76 m2 5 658 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 76 m2
Cena za metr 5 658 zł/m2
Pokoje 3
Piętro Parter
ID oferty K36585250

Opis

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRODEM W KAMIENICY W LĘBORKU

MIESZKANIE:
Nieruchomość o powierzchni 75,5 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze i składa się z trzech przestronnych pokoi 17,10m2, 17,7m2 i 18,0m2, kuchni około 10 m2 z zabudową i wyposażeniem, łazienki z kabiną prysznicową i wc. W łazience mamy także ogrzewanie podłogowe.
Mieszkanie jest funkcjonalne, jasne, dodatkowo wyposażone w rolety zaciemniające, okna z kolei są po wymianie na model trzyszybowy.
Do mieszkania przynależy duża piwnica oraz ogród 

BUDYNEK:
Mieszkanie położone są w kamienicy z 1930 roku; z zewnątrz budynek jest odrestaurowany, ocieplony, estetyczny.
Kamienica stoi na działce o powierzchni 621 m2 .
Wielkość udziału nieruchomości wspólnej, która stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu i wynosi 2/3.

POŁOŻENIE
Nieruchomość zlokalizowana jest w Lęborku- mieście położonym przy drodze krajowej nr 6 miedzy Wejherowem a Słupskiem. Warto dodać, że aktualnie budowana jest tutaj obwodnica, która ułatwi komunikację z Trójmiastem. Dużym atutem miasta jest jego położenie. Liczne tereny zielone, pobliskie jeziora, czyste powietrze- wszystko to sprawia, że Lębork jest wymarzonym miejscem dla rodzin z dzieci i osób ceniących aktywny tryb życia. Miasto posiada wiele zabytków, eklektyczną Starówkę; jest więc chętnie odwiedzane przez turystów.
W pobliżu nieruchomości znajduje się przedszkole, szkoła, jak również pełna infrastruktura handlowo- usługowa.