mieszkanie na sprzedaż
26 mar 2025

Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. Bonerowska

woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 1 rok temu, środa, 26 marzec 2025 21:30
1 170 000 zł 64 m2
1 170 000 zł 64 m2 18 282 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 64 m2
Cena za metr 18 282 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 4
ID oferty K37066627

Opis

STARE MIASTO , 64 M2 UL. BONEROWSKA z wyposażeniem
i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy.
Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką , kuchenką gazową z piekarnikiem , stołem z 6 krzesłami , łazienka z kabiną prysznicową, pralką , szafką łazienkową , wc Mały balkon z wejściem z kuchni i salonu.
Dogodna komunikacja MPK i liczne usługi.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205586
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 64 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Kraków, osiedle Stare Miasto, ul. Bonerowska
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2025-03-26
  • Data aktualizacji: 2025-03-26
  • ID ogłoszenia: K37066627
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Kraków, cena: od 994 500 do 1 345 500 zł, powierzchnia: od 55 do 74 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika