Kazo / Mieszkania / Mieszkania Kraków / Krowodrza / ul. Władysława Łokietka
mieszkanie na sprzedaż
11 lip 2022

Mieszkanie Kraków Krowodrza, Łobzów ul. Łokietka

Kraków Krowodrza ul. Władysława Łokietka
woj. Małopolskie pow. Kraków gm. Kraków
Dodane 3 lata temu, Poniedziałek, 11 lipiec 2022 10:30
1 350 000 zł 60 m2
1 350 000 zł 60 m2 22 500 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 60 m2
Cena za metr 22 500 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K21543703

Opis

Mieszkanie 61 m kw przy ul. Łokietka i Wrocławskiej o powierzchni , wysoki parter.
Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną i wc, przedpokój , pokój , piwnica 9,4 m2 i udział w strychu 11 %
w cenie 100 tys zł . Ogrzewanie indywidualne gazowe. BUDYNEK PODPIWNICZONY.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 204548
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Kraków, osiedle Krowodrza, ul. Władysława Łokietka
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2022-07-11
  • Data aktualizacji: 2025-05-19
  • ID ogłoszenia: K21543703
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Kraków, cena: od 1 147 500 do 1 552 500 zł, powierzchnia: od 51 do 69 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika