mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:30
240 000 zł 36 m2
240 000 zł 36 m2 6 667 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 36 m2
Cena za metr 6 667 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 3
ID oferty K37500713

Opis

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni ok.36m2 usytuowane na III piętrze w bloku w blisko Solanek w uzdrowiskowym Inowrocławiu.

Mieszkanie pięknie zaaranżowane, po kapitalnym remoncie.

Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni łazienki oraz przedpokoju.

W cenie wyposażenie.

Doskonała lokata kapitału.

Mieszkanie idealne pod wynajem.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferta nr 1745
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:

Pokaż numer telefonu, Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1745
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 36 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Inowrocław
  • Mieszkanie położone na 3 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500713
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Inowrocław, cena: od 204 000 do 276 000 zł, powierzchnia: od 31 do 42 m2
PN
Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości · 163 ogłoszeń
PN

Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika