mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
239 000 zł 35 m2
239 000 zł 35 m2 6 829 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 35 m2
Cena za metr 6 829 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37500552

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż interesujące mieszkanie o powierzchni 35,96 m2 usytuowane na parterze w bloku na os. Piastowskim.

Lokal składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki z WC. Lokal jednostronny o dogodnym układzie pomieszczeń. Instalacja gazowa (licznik). Ogrzewanie miejskie. Brak junkersa. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależą dwie piwnice.

Atutem mieszkania jest jego bardzo dobra lokalizacja.

W pobliżu znajdują się osiedlowe sklepiki, market, szkoła, przedszkole.
Blok pod zarządem KSM, własnościowe prawo do lokalu, czynsz ok. 320 zł m-c/ 1 os. +prąd+woda+gaz.

Doskonała lokata kapitału, możliwość najmu bez dodatkowego wkładu finansowego.

Mieszkanie godne polecenia.

Zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Biuro Nieruchomości Patronus
ul. Karola Marcinkowskiego 11/ 12, Inowrocław

Oferta nr 1787
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:
Leszek
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1787
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 35 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Inowrocław
  • Mieszkanie położone na parterze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500552
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!