mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Inowrocław

woj. Kujawsko-Pomorskie pow. inowrocławski gm. inowrocławski
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 15:20
199 000 zł 41 m2
199 000 zł 41 m2 4 854 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 41 m2
Cena za metr 4 854 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K37500508

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok.41m2 usytuowane na poszukiwanym PIERWSZYM piętrze w bloku.

Mieszkanie bardzo ciepłe, jednostronne, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Ogrzewanie miejskie, czynsz do wspólnoty 520zł.

Dogodna lokalizacja.

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu.

Oferta nr 1771
tel. Pokaż numer telefonu

DANE KONTAKTOWE:
Agnieszka
Pokaż numer telefonu
[email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 1771
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 41 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Inowrocław
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500508
  • Źródło: Patronus Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Inowrocław, cena: od 169 150 do 228 850 zł, powierzchnia: od 35 do 48 m2
PN
Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości · 163 ogłoszeń
PN

Patronus Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika