Kazo / Mieszkania / Mieszkania Gdańsk / ul. Cygańska Góra
mieszkanie na sprzedaż
10 lut 2026

Mieszkanie Gdańsk ul. Cygańska Góra

Gdańsk ul. Cygańska Góra
woj. Pomorskie pow. Gdańsk gm. Gdańsk
Dodane 3 miesiące temu, Wtorek, 10 luty 2026 21:30
833 869 zł 49 m2
833 869 zł 49 m2 17 018 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 49 m2
Cena za metr 17 018 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37452955

Opis

Wysokiej klasy apartament w kameralnym budynku, wkomponowanym w otaczającą go przyrodę I Komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska I W stanie deweloperskim, gotowe do odbioru z możliwością wykończania od zaraz.

Szczegółowe informacje prezentowanej oferty:
- Powierzchnia mieszkania - 49,08 m2
- Salon z aneksem kuchennym oraz sypialni
- Przedpokój
- Łazienka z WC
- Mieszkanie znajduje się na parterze
- Do mieszkania przynależy ogórek ok.8 m2
- Miejsce postojowe podziemne: dodatkowo płatne 50.000 zł brutto

LOKALIZACJA:
Wystarczy tu przyjechać i rozejrzeć po okolicy, po czym na pewno zechcesz zamieszkać pod tym adresem. By na co dzień móc spacerować lub biegać w bezpośrednio przylegającym parku czy udać się na przejażdżkę rowerową po prawdopodobnie najbardziej zielonej dzielnicy Gdańska.
Świetnie skomunikowana lokalizacja. Do Śródmieścia i Głównego Miasta możesz dojechać w kilka minut (2,5 km), podobna odległość jest do Wrzeszcza. W promieniu kilkuset metrów dostępne są: szkoła, markety, apteka, pasaż handlowy czy siłownia.

Dodatkowe informacje:
Twoimi bezpośrednimi sąsiadami będą jedynie mieszkańcy domków jednorodzinnych. Tak komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska jest już właściwie niespotykane w ramach nowych przedsięwzięć deweloperskich.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru z możliwością wykończania od zaraz.

W swojej ofercie posiadamy więcej dostępnych mieszkań w tej inwestycji.